News - Yakuza: Like a Dragon w planie wydawniczym firmy

26.05.2020 WarszawaCenega, partner dystrybucyjny firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Yakuza: Like a Dragon. Tytuł ten ukaże się w 2020 roku w japońsko-angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4, Xbox One i Xbox Series X.

 

POWSTAŃ Z SAMEGO DNA

Ichiban Kasuga to niskiej rangi członek niewiele znaczącej rodziny Yakuza z Tokio, któremu grozi 18-letni wyrok więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił. Nie tracąc wiary, wiernie odbywa wyrok, aby powrócić do społeczeństwa i aby odkryć, że nikt na wolności na niego nie czekał, a jego klan został zniszczony przez człowieka, którego najbardziej szanował.

 

Zdezorientowany i samotny wyrusza na misję, by odkryć prawdę o zdradzie swojej rodziny i aby odzyskać swoje życie, stając się niezwykłym bohaterem dla wszelkich wyrzutków, których spotka na swojej drodze.

 

 

PRZEJDŹ DROGĘ OD CHŁOPCA DO BICIA AŻ DO SMOKA W DYNAMICZNYM SYSTEMIE WALKI RPG

 

Doświadcz dynamicznego systemu walki RPG jak nigdzie indziej. Przełączaj się między 19 unikalnymi zadaniami - od ochroniarza do muzyka i używaj pola walki jako broni. Chwyć za kije, parasole, rowery, znaki drogowe i wszystko, co masz do dyspozycji, aby rozbijać czaszki!

 

 

ZEJDŹ DO PODZIEMIA I KORZYSTAJ Z JEGO ATRAKCJI

 

W przerwach między rozwalaniem głów, zrelaksuj się odwiedzając lokalne salony gier ciesząc się klasycznymi grami SEGA, rywalizuj z miejscowymi w wyścigach gokartów wokół Yokohamy, ukończ 50 unikalnych misji, lub po prostu ciesz się współczesnym japońskim miastem. Za rogiem zawsze jest coś nowego.

 

Cechy gry:

 

  • Wciel się w rolę Ichibana Kasugi, członka Yakuzy zdradzonego przez człowieka, któremu ufał najbardziej
  • Rozbijaj czaszki w dynamicznym systemie walki RPG
  • Pole walki to twoja broń – używaj kijów, parasoli, rowerów, znaków drogowych i wszystkiego co jest do twojej dyspozycji, aby pokonać wrogów
  • Zrekrutuj do 7 wyrzutków do swojej bandy
  • Spędzaj czas z członkami bandy, aby rozwijać ich umiejętności i odblokowywać potężne kombinacje ciosów
  • Znajduj, wykuwaj i ulepszaj broń, aby pokonać nawet najsilniejszych wrogów
  • 19 unikalnych zadań (+2 zadania DLC)
  • Ponad 100 umiejętności bojowych
  • Ponad 15 zabawnych mini gier
  • 50 opcjonalnych misji tchnie życie w Japońskie miasto Jokohama

 

 

Grę Yakuza: Like a Dragon możesz zamówić przed premierą w sklepach internetowych, m.in.:

 26.05.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły