EA SPORTS™ WRC

 

Zbuduj samochód swoich marzeń w największej grze rajdowej w historii – EA SPORTS™ WRC.

 
 
Platforma Xbox Series X
Gatunek Wyścigi
Wersja językowa lang
Data premiery 27.06.2024
Wydawca Electronic Arts Inc
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Xbox Series X

Zbuduj samochód swoich marzeń w największej grze rajdowej w historii – EA SPORTS™ WRC. To zupełnie nowy, oficjalny tytuł FIA World Rally Championship, stworzony przez wielokrotnie nagradzany zespół, który stoi za serią DiRT Rally.

 

Zaprojektuj i poprowadź wymarzony samochód rajdowy dzięki nowemu trybowi Builder. Ścigaj się w rozegranych niedawno rajdach i osobiście przeżywaj wydarzenia z prawdziwych zawodów oraz nostalgiczne momenty w trybie Moments. Walcz z żywiołami na szutrze, śniegu i asfalcie w pogoni za idealnym czasem.

 

Cechy gry:

 

 • PODĄŻAJ WŁASNĄ DROGĄ

Zaprojektuj i poprowadź wymarzony samochód rajdowy dzięki nowemu trybowi Builder.

 

 • NAPISZ HISTORIĘ NA NOWO

Ścigaj się w rozegranych niedawno rajdach, przeżywaj wydarzenia z prawdziwych zawodów i nostalgiczne momenty w trybie Moments.

 

 • DYNAMICZNY SYSTEM PROWADZENIA

Model prowadzenia na różnych nawierzchniach autorstwa Codemasters ulepszono w WRC. Dostosowuj go do swojego poziomu umiejętności i wystaw na próbę podczas jazdy na zmiennym podłożu.

 

 • PRAWDZIWE EMOCJE

Przeżyj euforyczne chwile walcząc z żywiołami na szutrze, śniegu i asfalcie w pogoni za idealnym oesem.

 

 • REALIZM

Gra stworzona na fundamentach ponad 25-letniej tradycji symulatorów rajdowych. Obracaj się wśród samochodów WRC, WRC2 i Junior WRC oraz kierowców, zespołów i malowań z sezonu 2023.

 

 • PODRÓŻ PRZEZ HISTORIĘ WRC

Siądź za kółkiem wspaniałych samochodów WRC i przemierzaj rajdową historię w 70 autentycznie odtworzonych historycznych pojazdach.

 

 • DOOKOŁA ŚWIATA

Od Monte Carlo i Portugalii po Kenię i Japonię. Ścigaj się w 17 aktualnych i historycznych lokalizacjach rajdów WRC na ponad 200 dostępnych w dniu premiery odcinkach specjalnych.

 

 • PEŁNY PAKIET

Kariera, mistrzostwa, próba czasowa, międzyplatformowy tryb wieloosobowy, rajdy na regularność, zaawansowany edytor malowań i wiele więcej.

 

 • EA SPORTS™ WRC – darmowy karnet rajdowy – sezon 1

Zdobywaj PD w grze, aby odblokować przedmioty pozwalające na personalizację wyglądu kierowcy oraz wzory w edytorze malowań.

 

 • EA SPORTS™ WRC – karnet rajdowy VIP – sezon 1

Wynieś wrażenia oferowane przez karnet rajdowy na nowy poziom dzięki karnetowi VIP na ten sezon! Karnet rajdowy VIP daje dostęp do 3 dodatkowych kasków, 3 kombinezonów wyścigowych, 3 zestawów rękawic i 3 czapek, a także 3 malowań dla aut: Ford Puma Rally1 HYBRID, Hyundai i20 N Rally1 HYBRID oraz Toyota GR Yaris Rally1 HYBRID.

 

 • KLUBY RACENET EA

EA Racenet to funkcja towarzysząca, która umożliwia graczom WRC komunikację, porównywanie i poprawianie swoich wrażeń z rozgrywki. Jest ona dostępna za pośrednictwem przeglądarki oraz urządzeń mobilnych (iOS i Android). Twórz kluby WRC, dołączaj do nich i zarządzaj nimi. Rywalizuj
w organizowanych przez społeczność mistrzostwach i etapach, gdzie punkty przyznawane są najszybszym graczom. 

 

 

INFORMACJE PRAWNE

 

Niniejsza oferta promocyjna wygasa po premierze gry EA SPORTS™ WRC. Kod traci ważność
w dniu 1 listopada 2024 r. Dotyczy tylko nowych zakupów gry WRC w EA app (ea.com/ea-app) lub we współpracujących sklepach. Informacje dotyczące terminu odbioru w ramach zamówień przedpremierowych złożonych u sprzedawców detalicznych dostępne są u tych sprzedawców.
W przypadku zamówień przedsprzedażowych wersji cyfrowej zawartość przypisywana jest automatycznie. Niezalogowanie się i nieodebranie przedmiotów podczas trwania następujących sezonów Karnetu rajdowego wiąże się z utratą przedmiotów z tych sezonów. S1: 31 października – 19 grudnia, S2: 19 grudnia – 13 lutego, S3: 13 lutego – 9 kwietnia, S4: 9 kwietnia – 4 czerwca, S5: 4 czerwca – 30 lipca. Przedmioty z Karnetu rajdowego są dostępne w grze wyłącznie przez określony powyżej okres trwania danego sezonu. Aby uzyskać dostęp do niektórych przedmiotów, gracze muszą zdobyć określony poziom PD. Oferta nie posiada wartości pieniężnej i nie może zostać zastąpiona inną ofertą, wymieniona ani sprzedana za gotówkę, towary, bądź usługi. Bez wyraźnej zgody EA oferta nie może być łączona z innymi ofertami ani kartami przedpłaconymi, które podlegają wymianie na określoną zawartość. Nabywca ponosi koszty podatku od sprzedaży. Oferta jest nieważna, jeśli stanowi tak prawo właściwe. Do gry i w celu uzyskania dostępu do funkcji sieciowych oraz zawartości przedsprzedażowej wymagane są: połączenie z Internetem, Konto EA, akceptacja Umowy użytkownika EA (terms.ea.com/pl), instalacja EA app (ea.com/ea-app) oraz rejestracja przy użyciu jednorazowego kodu produktu, a także konto na odpowiedniej platformie. Każdy kod produktu umożliwia rejestrację tylko na jednym Koncie EA i jest ważny tylko, jeśli dostępne są funkcje sieciowe. Obowiązują zasady Ochrony danych osobowych i plików cookie EA (privacy.ea.com/pl). Wyrażasz zgodę na przekazywanie danych osobowych zebranych za pośrednictwem usług EA do Stanów Zjednoczonych, jak wyjaśniono to szczegółowo w zasadach Ochrony danych osobowych i plików cookie. Dostęp do funkcji sieciowych może wymagać ukończonych 16 lat. Wiek może się różnić, więcej informacji na o.ea.com/ea/child-access-pl. Obowiązkowe aktualizacje zawartości mogą być pobierane automatycznie, wymagać wolnego miejsca na dysku, wiązać się z opłatami za użycie łącza oraz wymagać dokonania dodatkowego zakupu w celu uzyskania dostępu. EA może zaprzestać udostępniania funkcji sieciowych po upływie 30 dni od zamieszczenia stosownej informacji na stronie ea.com/pl-pl/service-updates. Informacje na temat ostatecznego produktu znajdziesz na stronie ea.com/pl-pl/legal, jeśli i/lub gdy będą dostępne.