Digimon Survive

 

To opowieść o przetrwaniu w nowym, dziwnym świecie.

 
 
Platforma Xbox One
Gatunek RPG
Wersja językowa lang
Data premiery 29.07.2022
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Xbox One/Xbox Series X|S

To opowieść o przetrwaniu w nowym, dziwnym świecie.

 

Z okazji 20. rocznicy anime Digimon, Digimon Survive przedstawia zupełnie nową przygodę dla jednego gracza z akcją osadzoną w tajemniczym świecie, z postaciami zaprojektowanymi przez Uichi Ukumo i muzyką autorstwa cenionego Tomoki Miyoshi.

 

W Digimon Survive nowa grupa nastolatków pod przewodnictwem Takumy Momozuki gubi się podczas szkolnego biwaku, przenosząc do nowego, dziwnego świata pełnego potworów i niebezpieczeństw.

 

Walcząc o powrót do domu w animowanym świecie pełnym trudnych decyzji i niebezpiecznych bitew gracze będą dokonywać wyborów, które wpłyną na ewolucję ich potwornych sojuszników i ostateczne zakończenie gry. Walki toczą się w 2D, w bardziej klasycznym stylu SRPG.

 

Cechy gry:

  • Wciągająca fabuła - poznaj historię w stylu anime, pełną dramaturgii, animowanych przerywników filmowych i wyjątkowej obsady postaci zaprojektowanych przez Uichi Ukumo.
  • Moc jest twoja - twoje wybory mają ogromny wpływ na rozgrywkę dzięki różnym ścieżkom i zakończeniom. Od tworzenia strategicznych sojuszników po digiwolucję twojego Digimona - każda decyzja ma znaczenie!
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa - ciesz się niesamowitą ścieżką dźwiękową, na którą składa się ponad 15 utworów stworzonych przez światowej sławy kompozytora Tomoki Miyoshi.
  • Porywająca rozgrywka - pokonaj swoich przeciwników w klasycznej taktycznej walce turowej z dużą ilością strategii.