Puyo Puyo™ Tetris ® 2

 

Przygotujcie się do ponownego zbijania i zrzucania w Puyo Puyo™ Tetris ® 2

 
 
Platforma Xbox One
Gatunek Logiczne
Wersja językowa lang
Data premiery 08.12.2020
Wydawca SEGA
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Xbox One

Idealne połączenie rozgrywki Puyo Puyo™, jednej z najpopularniejszych marek gier w Japonii, oraz Tetrisa®, jednej z najbardziej znanych marek gier wideo na świecie, Puyo Puyo Tetris 2 to niepowtarzalny crossover, pełen wciągających wyzwań logicznych, mnóstwa zawartości i niepowtarzalnego uroku dla graczy w każdym wieku. Puyo Puyo Tetris 2 rozszerza wciągającą rozgrywkę swojego poprzednika i jest pełne zabawnych, nowych trybów, w których gracze mogą precyzyjnie zbijać puyo i taktycznie obracać i usuwać tetrimino solo lub ze znajomymi, offline i online!

 

Nowe sposoby na grę i powrót znanych trybów:

 

  • Natychmiast zmień losy starcia: Zupełnie nowy tryb Skill Battle wprowadza dynamiczne umiejętności, charakterystyczne dla każdej postaci i dodatkowe karty, których można używać w zależności od stylu gry. Wzmocnij swoją drużynę i szybko zmień przebieg starcia!
  • Ocal świat (lub kilka) w nowej, szalonej przygodzie: Podróżuj między wymiarami z uroczą i zabawną obsadą powracających i nowych postaci, w zupełnie nowej przygodzie fabularnej, rozgrywającej się w światach Puyo Puyo i Tetrisa!
  • Online i lepsze niż kiedykolwiek: Ulepszone tryby online oferują rywalizację w konkretnych ligach oraz tryb rozgrywki dowolnej dla maksymalnie czterech graczy, rankingi online i nie tylko! (kolejne funkcje zostaną ogłoszone wkrótce)
  • Wiele sposobów na grę: Mnóstwo trybów zapewnia różnorodność dla maksymalnie czterech graczy – Versus, Fusion, Swap, Party, Big Bang. Zaawansowani i początkujący gracze mogę skorzystać z turniejów i lekcji! Dokładne szczegóły na temat tych ekscytujących trybów zostaną ujawnione w przyszłych informacjach, a więc bądźcie czujni!
  • A to nie koniec: W terminie późniejszym ogłoszone zostanie DLC, a więc przygotuj się też na mnóstwo zawartości po premierze!

 

Wsparcie Xbox Series X Smart Delivery i rozszerzenia PS4

 

Puyo Puyo Tetris 2 obsługiwać będzie technologię Smart Delivery na Xbox Series X natychmiast po premierze, dzięki czemu gracze będą musieli kupić grę tylko raz i będą mogli w nią grać na ulubionej konsoli Xbox. Dodatkowo, zakup cyfrowej wersji gry na PS4™ w PlayStation™Store lub fizycznej edycji u dystrybutora przed premierą pozwoli zagrać w wersję na PS5™ bez dodatkowych opłat, po premierze tej konsoli.