Bratz: Flaunt Your Fashion

 

Graj swoją ulubiona postacią Bratz i rozpocznij wielką, podróżniczą przygodę, żeby tworzyć najlepsze na świecie reportaże modowe.

 
 
Platforma Xbox One
Gatunek Dla dzieci
Wersja językowa lang
Data premiery 04.11.2022
Wydawca U&I Entertainment
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Xbox One/Xbox Series X|S

Graj swoją ulubiona postacią Bratz i rozpocznij wielką, podróżniczą przygodę, żeby tworzyć najlepsze na świecie reportaże modowe. Zacznij w swoim sielskim Stylowie i wybierz swoją postać spośród oryginalnej paczki Bratz Pack – Yasmin, Cloe, Jade i Sashy. Przecieraj szlaki w pogoni za najważniejszymi aktualnościami świata mody, pomagaj nowym znajomym wykonując zadania i graj w wypasione minigierki w stylu Bratz!
Przygoda pokieruje cię do najbardziej stylowych miejsc, takich jak Barcelona, Seul i Stylin' Soiree. Po przekazaniu najnowszych sensacji dla Bratz Magazine możesz korzystać z zarobionych pieniędzy, polując na czadowe wdzianka, personalizując postacie i budując nowe trendy stylizacji. Obserwuj, jak powiększa się grono naśladowców olśnionych przez twoją pasję do mody. Wyraź siebie i lśnij dzięki Bratz Pack!

 

Cechy gry:

 

  • DOŁĄCZ DO PACZKI BRATZ! – Kieruj poczynaniami Yasmin, Cloe, Jade i Sashy – dziewcząt z pasją do mody.
  • WEŹ UDZIAŁ W MODOWEJ PRZYGODZIE – Eksploruj, zawieraj nowe znajomości, graj w gry i wypełniaj zadania tworząc reportaże dla najfajniejszego czasopisma.
  • USTALAJ NOWE TRENDY – Stylizuj postacie za pomocą modnych ciuszków, które wprawiają twoich naśladowców w zachwyt.
  • PODRÓŻUJ PO ŚWIECE – Twoje dążenie do zostania najlepszą reporterką modową zabierze cię ze Stylowa do Barcelony, Seulu i Stylin' Soiree.