MechWarrior 5: Mercenaries

 

ZOSTAŃ MACHINĄ ZNISZCZENIA

 
 
Platforma Xbox One
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 09.11.2021
Wydawca Sold Out
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Xbox One/Xbox Series X|S

ZOSTAŃ MACHINĄ ZNISZCZENIA

 

Witamy w 3015 roku! To wyjątkowo niepomyślne czasy. Ludzkość skolonizowała tysiące układów gwiezdnych, wszędzie trwa wojna, a na polach bitew przyszłości dominują potężne maszyny bojowe „BattleMech”. Praca elitarnego pilota tych metalowych potworów jest niebezpieczna, ale przecież właśnie tego oczekuje każdy żądny władzy żołnierz MechWarrior, prawda? Jeżeli chcesz strzelać, rozbijać, deptać, miażdżyć – a na dodatek dzięki temu zarabiać – zapraszamy do środka!

 

  • Świat destrukcji – Zrównuj z ziemią całe miasta i dziesiątkuj nieprzyjacielskie armie, pilotując setki unikalnych maszyn BattleMech.
  • Ruszaj na poszukiwanie prawdy – Podążaj tropem międzygalaktycznej intrygi, rozpoczynając kampanię, której celem jest zemsta i zdobycie sławy, wcielając się w dowódcę kompanii najemników, która niemal została zniszczona, ale zdołała się odrodzić.
  • Życie najemnika – Pokieruj rozwijającą się kompanią najemników, poczynając od utrzymania w dobrym stanie i zakupu maszyn BattleMech po zatrudnianie nowych żołnierzy MechWarrior.
  • Walcz z pomocą innych graczy – Walcz u boku znajomych w trybie współpracy PvE dla czterech graczy.