Song in the Smoke Rekindled

 

Song in the Smoke to przygodowa gra survivalowa dla jednego gracza, osadzona w rozległym, pięknym i śmiertelnie niebezpiecznym świecie poza czasem.

 
 
Platforma PSVR2
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 17.03.2023
Wydawca Perp Games
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 5 + PSVR2

Song in the Smoke to przygodowa gra survivalowa dla jednego gracza, osadzona w rozległym, pięknym i śmiertelnie niebezpiecznym świecie poza czasem.

 

Twoje umiejętności są kluczem do przetrwania, gdy będziesz tropił i polował za pomocą wykonanej przez siebie, prymitywnej broni i narzędzi. W dzień szukaj pożywienia, leków i zapasów, a w ciemne, niebezpieczne noce pamiętaj o rozpaleniu ogniska. Zakładaj obozy, gdziekolwiek uznasz to za stosowne, badając i przeżywając ten wciągający świat stworzony od podstaw wyłącznie dla VR.

 

Song in the Smoke: Rekindled to całkowicie zremasterowana wersja gry, aby w pełni wykorzystać wszystkie nowe funkcje PlayStation®5, grafikę 4K HDR z trybem wydajności 120 klatek na sekundę, wsparcie headsetu, haptyczne sprzężenie zwrotne i adaptacyjne triggery, śledzenie wzroku i nowy tryb lokomocji swobodnego skoku.

 

Zawiera oparte na fizyce walki wręcz i dystansowe z inteligentnymi stworzeniami, które zachowują się realistycznie w wirtualnym świecie.

 

  • Polowanie: Naciągnij łuk, aby upolować własną zdobycz, śledząc jej ślady i zapachy na wietrze. Następnie ukryj się wśród paproci i krzewów, aby oddać idealny strzał, celując naturalnie za pomocą kontrolerów, zanim wypuścisz ręcznie wykonaną strzałę.
  • Żerowanie: Znajdź żywność, wodę i surowce potrzebne do zbudowania schronienia i ognia, a także do wykonania broni i innych przedmiotów niezbędnych do przetrwania.
  • Eksploracja: Szeroki, otwarty świat Song in the Smoke aż prosi się o eksplorację, a poruszanie się po nim wymaga sprytu, by rozwikłać wiele tajemnic natury.
  • Maksymalizacja zasobów: Jeśli uda ci się zabić, upewnij się, że nic się nie zmarnuje. Zaopatrz się w mięso, kości i skóry, które możesz wykorzystać do ogrzania się podczas podróży przez świat gry, od bujnych lasów, przez starożytne doliny, po zamarznięte lodowce.