Crossfire Sierra Squad

 

Wejdź do świata Crossfire w VR i poczuj na sobie moc tej zręcznościowej strzelanki!

 
 
Platforma PSVR2
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 02.02.2024
Wydawca Perp Games
 
 

Wymagania techniczne

PS5+PSVR2

Wydanie pudełkowe zawiera grę oraz artbook.

 

Wejdź do świata Crossfire w VR i poczuj na sobie moc tej zręcznościowej strzelanki!

 

Kiedy wpadniesz w wir akcji, doświadczysz wszystkiego, do czego przyzwyczajeni są fani Crossfire – do wysokiej jakości postaci, map i ruchu. Teraz w VR. Zacięta akcja paramilitarna między rywalizującymi frakcjami Black List i Global Risk w różnych lokacjach bitewnych, w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Weź udział w 50 misjach zespołowych (dla jednego lub dwóch graczy), 13 misjach kampanii (dla pojedynczego gracza) lub trybie hordy (tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy).

 

39 rodzajów broni, w tym pistolety, karabiny, granaty, które można rzucać i odrzucać, oraz karabiny snajperskie z rewolucyjną mechaniką lunety zapewnią Ci mnóstwo możliwości, by uporać się z 17 rodzajami wrogów.

 

Nie będzie łatwo pozbyć się wrogów. Jeśli jednak będziesz potrzebować pomocy, zwerbuj do trzech różnych znajomych i wskocz do gry kooperacyjnej na dużą skalę!

 

Walcz z różnymi przebiegłymi wrogami, aby poznać prawdę i udowodnij, dlaczego zostałeś wybrany na przywódcę najbardziej przerażającej jednostki specjalnej - Sierra Squad!