The Eternal Cylinder

 

Niezwykła przygoda w tętniącym życiem świecie obcych - teraz ze wspaniałym trybem wydajności 4K przy 60 klatkach na sekundę i ekskluzywnymi dla PlayStation 5 aktywnościami, haptycznym sprzężeniem zwrotnym Dual Sense i adaptacyjnymi spustami!

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek Symulacje
Wersja językowa lang
Data premiery 02.12.2022
Wydawca U&I Entertainment
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 5

Niezwykła przygoda w tętniącym życiem świecie obcych - teraz ze wspaniałym trybem wydajności 4K przy 60 klatkach na sekundę i ekskluzywnymi dla PlayStation 5 aktywnościami, haptycznym sprzężeniem zwrotnym Dual Sense i adaptacyjnymi spustami!

 

Kontroluj stado uroczych stworzeń zwanych Trebhumami i eksploruj dziwny, obcy świat wypełniony egzotycznymi formami życia, surrealistycznymi środowiskami i ciągłym zagrożeniem ze strony Cylindra - gargantuicznej, toczącej się struktury o starożytnym pochodzeniu, która miażdży wszystko na swojej drodze.

 

Twoje Trebhumy rozpoczynają podróż na samym dole naturalnego łańcucha pokarmowego. Mogą jednak mutować i ewoluować zdobywając zdolności poprzez zjadanie różnych gatunków flory i fauny. Odkryj i dostosuj dziesiątki mutacji, w tym nowe umiejętności przemieszczania się, takie jak latanie i pływanie, aby dotrzeć do nowych obszarów, oraz nowe zmysły, które pomogą pokonać zagadki, wyzwania i niebezpieczeństwa.

 

The Eternal Cylinder oferuje unikalny ekosystem, w którym sztuczna inteligencja stworzeń, destrukcja świata w czasie rzeczywistym, organiczna eksploracja i projektowanie zagadek łączą się, aby zapewnić niezapomniane wrażenia z rozgrywki.

 

Cechy gry:

 

- Niezapomniany świat obcych do odkrycia: Gracze muszą zbadać przepiękny świat, który jest zaludniony niezapomnianymi widokami i unikalnymi krajobrazami, które mają coś nowego do odkrycia za każdym rogiem.

- Rozwiąż starożytne tajemnice: Eksploruj świat, aby odkryć ogromny wachlarz trudnych zagadek do rozwiązania i pokonania.

- Destrukcja świata w czasie rzeczywistym: Wszystko na świecie może zostać zniszczone w czasie rzeczywistym przez Wieczny Cylinder, więc gracze muszą nieustannie unikać jego niszczycielskiej ścieżki, aby przetrwać, podziwiając jednocześnie wizualny splendor jego boskiej mocy.

- Zbuduj swoją własną rodzinę obcych: Zbuduj koczownicze stado wyjątkowych obcych istot zwanych Trebhums. Kontroluj stado, które może powiększyć się do ponad 20 członków i wyposaż każdego z nich w unikalne mutacje i zestawy umiejętności.

- System unikalnych mutacji: Odblokuj nowe, unikalne umiejętności poprzez spożywanie naturalnych pokarmów, które zaludniają świat gry. Eksperymentuj z szeroką gamą owoców, flory i obcych stworzeń, aby odblokować nowe moce i opcje rozgrywki. Odkryj ponad 50+ unikalnych mutacji.

- Trebhum dla każdego: Ciesz się bogatą różnorodnością projektów Trebhum, ponieważ każda mutacja łączy się ze sobą, tworząc zaskakujące nowe stworzenia. Dzięki temu Twoje stado będzie się rozwijać w miarę odkrywania nowych obszarów.

- Eksploracja oparta na opowieści: The Eternal Cylinder zawiera głęboką i wciągającą historię, którą gracze będą odkrywać w trakcie eksploracji obcego świata. Gra porusza tematy związane z rodziną i dziedzictwem oraz trwałą mocą wiedzy.

- Warstwowe przetrwanie: Gracze będą musieli zarządzać wieloma warstwami zasobów, aby móc przetrwać. Obejmują one poziom nawodnienia, różne temperatury, z których każda ma swój własny wpływ oraz wytrzymałość.

- Żywe i oddychające ekosystemy: Świat The Eternal Cylinder jest zaludniony przez ponad 30 zapadających w pamięć ręcznie wykonanych obcych stworzeń. Stworzenia te są bardzo zróżnicowane pod względem wielkości i wahają się od tych mniejszych niż Trebhum, aż po lewiatany o rozmiarach wieżowców, które dominują na horyzoncie. Każde z tych stworzeń ma swój własny dedykowany Al i zachowuje się w naturalny sposób. Gracze muszą nauczyć się ich unikalnych zachowań i odkryć zaskakujące sposoby wykorzystania naturalnego łańcucha pokarmowego na swoją korzyść oraz interakcji z każdym stworzeniem.

- 4 unikalne Biodomy do zbadania: Każdy z własnymi dedykowanymi ekosystemami i unikalnymi stworzeniami do odkrycia.