Park Beyond Impossified Edition

 

W Park Beyond możesz stworzyć park swoich marzeń i nie powstrzyma cię przed tym nawet grawitacja!

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek Strategiczna
Wersja językowa lang
Data premiery 16.06.2023
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 5

Edycja zawierająca:

- Grę

- Figurkę na biurko: Omnicart.

- Ekskluzywne pudełko kolekcjonerskie przedstawiające naszego ukochanego showmana Phila.

- 52-stronicowy artbook. Zanurz się głęboko w świat Parku Beyond z nigdy wcześniej niewidzianymi wizualizacjami. Dowiedz się więcej o przejażdżkach, postaciach i narzędziach.

- Ekskluzywny dwustronny plakat A3 przedstawiający dzieła sztuki Park Beyond.

- Smycz i odznakę dla pracowników z uniwersum Park Beyond.

- Ekskluzywny SteelBook® prezentujący projekt diabelskiego młyna.

- Fizyczną i cyfrową ścieżkę dźwiękową Park Beyond skomponowaną przez Oliviera Derivière’a. Daj się oczarować różnym gatunkom muzycznym odpowiadającym różnym tematom obecnym w grze.

- Zestaw trzech pocztówek o wymiarach 10x15cm, które przedstawiają kierunek artystyczny Park Beyond.

- Zestaw 6 ekskluzywnych naklejek z kolorowego uniwersum Park Beyond.

- Kolekcjonerską zawartość dodatkową: Zestaw BEYOND SEAS zawierający 10 elementów dekoracyjnych, takich jak piracka flaga, armata i animatronika piratów, dzięki czemu możesz wprowadzić piracką atmosferę Ahoj do swojego parku!

- Pakiet bonusowy Deluxe: ZOMBEYOND Impossification Set zawierający:

o Jedną trasę kolejki i jej amożliwość - Spróbuj uciec przed apokalipsą ZOMBEYOND w ocalałym autobusie Zombie Outbreak!

o Dodatkowy sklep - Zaopatrz się w zapasy na apokalipsę ZOMBEYOND w nowym sklepie dla ocalałych.

o Trzy animatorki - Zombiaki wkraczają do Twojego parku dzięki tym przerażającym animatorkom!

o Ponad 30 elementów dekoracyjnych, takich jak animatronika zombie, helikoptery, ławki, radioaktywne beczki i wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć najbardziej przerażający park o tematyce zombie !

- Przepustkę Sezonową, która pozwoli Ci otrzymać 3 nadchodzące DLC.

o Dodatkowa zawartość Przepustki Sezonowej: Coaster Car Set dająca dostęp do zestawu pięciu ekskluzywnych skórek samochodów.

 

W Park Beyond możesz stworzyć park swoich marzeń i nie powstrzyma cię przed tym nawet grawitacja!

 

Dwa ekscytujące tryby zapraszają zarówno weteranów gatunku, jak i nowicjuszy do kreatywnego budowania i dekorowania swoich parków, sklepów i rollercoasterów, a także do zarządzania potrzebami różnych grup docelowych.

 

Tryb kampanii:

Dzięki ośmiu porywającym misjom w trybie kampanii fabularnej nowicjusze będą mogli nauczyć się podstaw budowania i zarządzania parkiem rozrywki. Weterani natomiast będą mogli śledzić dziwaczne przygody Phila i jego zespołu, zmagającego się z bezwzględnym biznesmenem Hemlockiem.

 

Wciel się w nowo zatrudnionego architekta-wizjonera, pomóż swojej firmie i projektuj wykręcone parki rozrywki. Połącz siły z: Philem, entuzjastycznym weteranem parku; Izzy, surową, ale dobroduszną kierowniczką; Sofią, inżynierką, która ożywi twoje kolejki; uzależnioną od adrenaliny Blaize i Alexem, inspektorem ds. bezpieczeństwa. Razem wprowadźcie staromodne parki Phila w nową, złotą erę.

 

Zachwycaj swoich gości, a jeśli chcesz, uczyń niemożliwe możliwym dzięki amożliwościom – ulepszeniom, które przeniosą uwielbiane i dobrze wszystkim znane klasyki parków rozrywki na kolejny poziom. Twórz zapierające dech w piersiach kolejki, korzystając z funkcji przeciągnij i upuść, oraz rzuć wyzwanie grawitacji, sięgając po amożliwe moduły, takie jak armata czy wyrzutnia.

 

Karuzele i rollercoastery nie wystarczą. Spraw, by twój park osiągnął finansową niezależność! Buduj sklepy i amożliwij je, by zwiększać zyski. Śledź trendy i kontroluj ceny, by przyciągnąć więcej gości. Zatrudniaj personel i zarządzaj nim, miej oko na mapki analityczne, sprawdzaj opinie gości i dostosowuj atrakcje do ich potrzeb, aby twój park stał się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich grup docelowych – tylko wtedy odwiedzający będą kupować drogie pamiątki. Sukces zależy od twojej kreatywności i zdolności zarządzania!

 

 

Tryb piaskownicy:

Poczuj swobodę w trybie piaskownicy. Wyznaczaj własne wyzwania i cele w trybie piaskownicy. Wśród 14 dostępnych map znajdziesz Park Odkryć – najlepsze miejsce do szybkiego opanowania podstaw gry – a także 13 innych barwnych map osadzonych w 4 różnych biomach.

 

Jeśli zależy ci na uwolnieniu swojej kreatywności, wybierz opcję nieskończonych funduszy i stwórz park, który będzie zapierał dech w piersiach! Dzięki zaawansowanemu edytorowi kolejek i amożliwym modułom możesz stworzyć rollercoaster swoich marzeń – realistyczny lub zupełnie zwariowany! Korzystaj z obiektów modułowych i elementów scenerii, aby dostosować każdą atrakcję lub nawet stworzyć ją od podstaw tak, by pasowała do twojej wizji. Obudź w sobie kreatywność! Podziel się ze wszystkimi swoim dziełem lub pobierz prace innych i użyj je w swoim parku.

 

Jeśli jednak chcesz sprawdzić się w zarządzaniu, możesz uatrakcyjnić rozgrywkę, wybierając swoje główne cele, mapę i określając swój budżet. Jeśli brakuje ci pieniędzy, możesz zaciągnąć pożyczkę lub podnieść ceny w parku. By podejmować najlepsze decyzje, zawsze miej na oku opinie gości, panujące trendy i obecny stan parku. Nie zapomnij zarządzać personelem. Możesz np. zwolnić jakiegoś animatora lub obniżyć jego wynagrodzenie. Jednak uważaj, bo w rezultacie możesz skończyć ze znudzonymi gośćmi, co oznacza mniejszy zysk. Zarządzanie może być bardziej skomplikowane, niż myślisz, ale jeśli ci się powiedzie, twoi zadowoleni goście będą kupować drogie pamiątki, dzięki czemu osiągniesz wysoki wskaźnik dochodowości.

 

PRZEJDŹ KAMPANIĘ FABULARNĄ, ABY POZNAĆ ŚWIAT ARCHITEKTA PARKU ROZRYWKI

Dzięki ośmiu ekscytującym misjom nowicjusze będą mogli nauczyć się podstaw budowania i zarządzania parkiem rozrywki. Weterani natomiast będą mogli śledzić dziwaczne przygody Phila i jego zespołu, zmagającego się z bezwzględnym biznesmenem Hemlockiem.

 Wciel się w nowo zatrudnionego architekta-wizjonera, pomóż swojej firmie i projektuj wykręcone parki rozrywki. Połącz siły z: Philem, entuzjastycznym weteranem parku; Izzy, surową, ale dobroduszną kierowniczką; Sofią, inżynierką, która ożywi twoje kolejki; uzależnioną od adrenaliny Blaize i Alexem, inspektorem ds. bezpieczeństwa. Razem wprowadźcie staromodne parki Phila w nową, złotą erę.

 

WYBIERZ SWOBODĘ W TRYBIE PIASKOWNICY

Jeśli chcesz mieć więcej swobody, wskocz do trybu piaskownicy, gdzie szybko nauczysz się wszystkich podstaw gry w Parku Odkryć. Możesz także stworzyć własne wyzwanie zarządzania i zbudować park swoich marzeń na jednej z 13 dodatkowych map – ogranicza cię jedynie twoja kreatywność!

Dzięki zaawansowanemu edytorowi kolejek i naszym amożliwym modułom możesz stworzyć rollercoaster swoich marzeń – realistyczny lub zupełnie zwariowany. Korzystaj z obiektów modułowych i elementów scenerii, aby dostosować każdą atrakcję lub nawet stworzyć ją od podstaw tak, by pasowała do twojej wizji.

 

PODZIEL SIĘ SWOIM DZIEŁEM I ZNAJDŹ INSPIRACJĘ

Możesz udostępniać i pobierać gotowe parki, rollercoastery, scenerie i obiekty, gdy potrzebujesz inspiracji lub gdy chcesz podzielić się z innymi swoim arcydziełem. Wejdź na impossify.com i baw się dobrze!

 

AMOŻLIWOŚCI

Amożliwianie to proces, który zaczyna się od prostej idei: A gdyby tak wszystko, co związane z kosztami, grawitacją i technologią poszło w zapomnienie? Zacznij od karuzeli i rollercoasterów, które wszyscy znamy i uwielbiamy, a następnie puść wodze fantazji. Amożliwości pozwalają ci tworzyć szalone kolejki: wielopoziomowe karuzele, które przeczą prawom fizyki, a nawet rollercoastery, gdzie armaty wystrzeliwują wagoniki w powietrze. Dzięki amożliwościom marzenie każdego poszukującego przygód fana parków rozrywki stanie się rzeczywistością.

Jednak kolejki to nie koniec! Pójdź o krok dalej – amożliwij sklepy i personel, aby twój park dostarczał gościom wyjątkowych przeżyć. Wyobraź sobie kebab, który tnie się samurajskim mieczem, albo woźnych, którzy opróżniają śmietniki przy użyciu miotaczy ognia.

 

SZUKAJ WSKAZÓWEK, KTÓRE POZWOLĄ CI ZOPTYMALIZOWAĆ PROCES ZARZĄDZANIA

 Poprowadź swój park do finansowego sukcesu. Karuzele i rollercoastery nie wystarczą.

Buduj sklepy i amożliwij je, by zwiększać zyski. Śledź trendy i kontroluj ceny, by przyciągnąć więcej gości. Zatrudniaj personel i zarządzaj nim, miej oko na mapki analityczne, sprawdzaj opinie gości i dostosowuj atrakcje do ich potrzeb, aby twój park stał się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich gości – tylko wtedy będą kupować drogie pamiątki.