Gamedec: Definitive Edition

 

Witamy w Warszawie XXII wieku, gdzie technika przyszłości jest tak zaawansowana, że ​​termin „rzeczywisty” jest względny, a „życie” i „śmierć” mają wiele znaczeń.

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek RPG
Wersja językowa lang
Data premiery 10.03.2023
Wydawca Perp Games
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 5

Witamy w Warszawie XXII wieku, gdzie technika przyszłości jest tak zaawansowana, że ​​termin „rzeczywisty” jest względny, a „życie” i „śmierć” mają wiele znaczeń.

 

Wirtualne światy rozniecają odwieczne problemy ludzkiej natury: pożądanie, lenistwo, zazdrość i pychę.

 

Jeśli gracz podejrzewa, że ​​jego przeciwnik oszukuje, jeśli bogata/sławna osoba potrzebuje dyskretnej pomocy w swoich sprawach digitalowych, jeśli firma ma przeczucie, że ​​jej cyfrowa obecność jest sabotowana przez jej korporacyjnych rywali, wówczas mieszkańcy tych wirtualnych światów zatrudniają osoby do zadań specjalnych -  Gamedeców (od zlepku angielskich słów „Game Detectives”) – prywatnych detektywów specjalizujących się w infiltracji cyberprzestrzeni.

 

Jesteś jednym z detektywów, który zajmuje się cyberprzestępstwami w wirtualnych, growych uniwersach. Wykorzystaj swój spryt, aby zebrać informacje od świadków oraz podejrzanych i dotrzyj do sedna podstępnych spisków.

 

Wielokrotnie nagradzany Gamedec to przeznaczona dla pojedynczego gracza cyberpunkowa, izometryczna gra RPG, która nieustannie dostosowuje rozgrywkę do twoich decyzji i nigdy cię nie ocenia.

 

Cechy gry:

 

Wejdź w interakcję z NPC-ami, aby zebrać niezbędne informacje i uzyskać dostęp do różnych opcji dialogowych w zależności od swoich wyborów, rozwiniętej profesji i zdobytej wiedzy
 

Odwiedź liczne wirtualne krainy - od złudnego środowiska przypominającego farmę, przez cyberpunkowe lokacje w stylu dark noir, po światy fantasy.


Korzystaj ze swojego kodeksu i drogi dedukcji, aby rozszyfrować fakty i zebrać dowody potrzebne do zakończenia sprawy. Znajdź własne odpowiedzi i zareaguj zgodnie z własną etyką, uczciwością lub po prostu poczuciem poetyckiej sprawiedliwości


Kształtuj swoją postać poprzez działania dające pozytywne lub negatywne efekty – określ, jak chcesz być postrzegany przez innych, wybierając cechy, które odpowiadają twojemu stylowi gry. Rozwijaj swojego własnego Gamedeca poprzez podejmowanie decyzji, wybory i działania.


Spotkaj się z różnymi postaciami zarówno w Realium, jak i Virtualium. Każda z nich może być przyjazna lub wroga — w zależności od decyzji podejmowanych w trakcie rozgrywki