Tekken 8 Zestaw Żelaznej Pięści

 

Zestaw Żelaznej Pięści zawiera Edycję Premierową gry Tekken 8, czapkę bejsbolówkę, puzzle (1000 elementów).

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 30.01.2024
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

PS5

Zestaw Żelaznej Pięści zawiera Edycję Premierową gry Tekken 8, czapkę bejsbolówkę, puzzle (1000 elementów).

 

Edycja Premierowa zawiera:

  • Grę
  • Składane pudełko
  • Metalową płytkę z płonącym łańcuchem
  • Naklejki dekoracyjne

 

TEKKEN 8 to zupełnie nowa odsłona legendarnej serii TEKKEN, która przenosi walki do nowej generacji!

 

Fist Meet Fate! TEKKEN 8 kontynuuje tragiczną sagę rodu Mishima i jego wstrząsających światem pojedynków między ojcem i synem. Po pokonaniu swojego ojca, Heihachiego Mishimy, Kazuya kontynuuje swoje starania o globalną dominację, wykorzystując siły G Corporation do prowadzenia wojny ze światem. Jin jest zmuszony stawić czoła swemu losowi, gdy ponownie łączy się z dawno zaginioną matką i stara się powstrzymać terror swojego ojca Kazuyi.

 

Przeżyj kolejny rozdział w najdłuższej historii gier wideo z 32 przeprojektowanymi, unikalnymi wojownikami i opanuj zupełnie nowy system "Heat", aby zmiażdżyć przeciwników. Ciesz się wysokiej jakości grafiką, opracowaną dla nowej generacji sprzętu, która pozwala na idealne uchwycenie momentu uderzenia i agresywne super ciosy.

 

Dzięki szerokiemu wachlarzowi trybów dla pojedynczego gracza, takich jak zupełnie nowy tryb Arcade Quest oraz dogłębnej możliwości dostosowywania zarówno grywalnych postaci jak
i awatarów, Tekken 8 dostarcza najbardziej ekscytujących wrażeń w historii serii.

 

Cechy gry:

 

  • 32 wojowników na sprzęcie nowej generacji

Kompletnie przeprojektowane modele postaci. Bardzo szczegółowe modele stworzone od podstaw i wysokiej jakości grafika przekraczają kolejne granice na sprzęcie nowej generacji, dodając walkom w Tekkenie wagi i emocji. Żywe otoczenie i plansze, które można zniszczyć, tworzą niesamowite poczucie immersji i dają niezapomniane doświadczenie płynące z gry.

 

  • Nowa gra, nowa rywalizacja

Fist Meet Fate w Tekken 8. Seria z najdłużej kontynuowaną fabułą w historii gier wideo, otwiera nowy rozdział. Tekken 8 kontynuuje tragiczną sagę rodów Mishima i Kazama opowiadając historię, która dzieje się 6 miesięcy po zakończeniu ostatniego pojedynku. Historia rozwoju i determinacji Jina Kazamy to początek nowego rozdziału tej ponadczasowej opowieści.

 

  • Porywające i widowiskowe walki będące kwintesencją agresji i zniszczenia

Nowy system walki, Heat, wzmacnia agresywną naturę walk, utrzymując jednocześnie unikalne uczucie podczas rozgrywki oraz ciosy znane z serii Tekken. Intensywność walk jest zwielokrotniona poprzez możliwość niszczenia aren. Ciosy takie jak Rage Art oczarują zarówno graczy, jak i widzów. Wszystkie potężne mechaniki wchodzą w synergię, sprawiając, że Tekken 8 jest najbardziej ekscytującą częścią serii!

 

  • Ciesz się życiem w świecie Tekkena!

W nowym trybie dla pojedynczego gracza, „Arcade Quest”, stwórz własnego awatara, który wprost żyje Tekkenem. Walcz z rywalami w licznych salonach, odkrywając historię i opanowując podstawy oraz praktyczne umiejętności gry w Tekkena 8. Wraz z postępem odblokowuj różne elementy personalizacji dla postaci i awatarów.

 

  • Stworzony do personalizacji

Dzięki szerokiej gamie możliwości dostosowania grywalnych postaci, awatarów, elementów HUD
i muzyki – gracze mogą dopasować szereg elementów gry do własnych preferencji. W przypadku grywalnych postaci zaoferowano największą swobodę personalizacji w historii serii.