LEGO® Gwiezdne Wojny™: Saga Skywalkerów

 

Przeżyj ulubione momenty ze wszystkich dziewięciu filmów z sagi Gwiezdne Wojny jak nigdy wcześniej dzięki zupełnie nowej grze LEGO!

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 05.04.2022
Wydawca Warner Bros.
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 5

LEGO® Gwiezdne Wojny™: Skywalker – saga to największa gra z serii LEGO® Gwiezdne Wojny™, zawierająca sceny ze wszystkich 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwanej konkluzji serii: Gwiezdne Wojny™: Skywalker. Odrodzenie. Poprowadź setki postaci i pojazdów w swojej własnej podróży przez galaktykę. Wraz z przyjaciółmi i rodziną zacznijcie przygodę od Mrocznego Widma, lub przejdźcie do oryginalnej trylogii z Nową Nadzieją. Możecie też od razu rozpocząć swoją zabawę od Ostatniego Jedi lub Skywalker. Odrodzenie, oba tytuły po raz pierwszy w serii gier LEGO®! Od pustyni Geonosis, po bagna Dagobah i śnieżne przestrzenie bazy Starkiller – gracze będą mieli moc odwiedzania wszystkich planet, kiedy chcą i w jakiej kolejności chcą. Cała galaktyka czeka na odkrycie i zabawę!

 

LEGO® Gwiezdne Wojny™: Skywalker – saga oznacza dla nas powrót do franczyzy, która rozpoczęła serię gier LEGO®. Gra podaruje fanom zupełnie nowe doświadczenie LEGO® Gwiezdne Wojny™ z kompletnie swobodną eksploracją galaktyki”, powiedział Tom Stone, Dyrektor Zarządzania z TT Games. „To była niezmierna przyjemność być częścią zespołu podczas premiery oryginalnej gry LEGO® Gwiezdne Wojny™. Czuję tę samą ekscytację, ruszając tę serię dalej, pomagając stworzyć jej nową erę.”

 

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga zawiera najszerszy wybór postaci w serii LEGO® Gwiezdne Wojny™, w tym największe legendy z każdej ery sagi rodu Skywalker. Możesz grać przeciwko siłom zła między innymi jako Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8 i cały zastęp innych bohaterów, bądź dołączyć do ciemnej strony Mocy jako Darth Vader, Imperator Palpatine, Kylo Ren i inni. Najsłynniejsze pojazdy z całej galaktyki również będą dostępne na zawołanie! Wskocz w nadświetlną w Sokole Millennium, by uciec imperialnym statkom, walcz z TIE fighterami Nowego Porządku na pokładzie X-Winga Rebelii, albo ścigaj się na Tatooine!

 

“Z okazji końca filmowej sagi chcielibyśmy podarować fanom ostateczną grę w uniwersum Gwiezdnych Wojen, z humorem i urokiem LEGO®”, powiedział Douglas Reilly, wiceprezes Lucasfilm Games. “LEGOÒ Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga ożywi znane i nieznane przygody w jednej epickiej kulminacji wszystkich dziewięciu filmów sagi, świętując koniec tego rozdziału w Gwiezdnych Wojnach.”

 

“Jesteśmy podekscytowani możliwością kontynuacji 20-letniej spuścizny LEGO® Gwiezdne Wojny™ za pomocą zupełnie nowej gry, w której dzieci i ich rodziny mogą połączyć siły, by eksplorować wspólnie galaktykę”, powiedział Sean McEvoy, wiceprezes w Digital Games, The LEGO Group. “LEGOÒ Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga zawiera ogromną ilość zawartości i stanowi świetne wprowadzenie do świata Gwiezdnych Wojen, oferując przystępną dla osób w każdym wieku zabawę i niezapomnianą rozgrywkę, z których znana jest seria gier LEGO®”.

 

Seria LEGO® Gwiezdne Wojny™ bawi pokolenia graczy na całym świecie, do tej pory sprzedając się w ponad 50 milionach sztuk.

Przeczytaj więcej o LEGO® Games na stronie https://legogames.cenega.pl/.