Greyhill Incident: Abducted Edition

 

Greyhill Incident to gra typu Survival-Horror, której akcja rozgrywa się na początku lat 90.

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 23.06.2023
Wydawca Perp Games
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 5

Wersja gry Abducted Edition zawiera:

- Wycinek z gazety relacjonujący inwazję obcych

- Ścieżkę dźwiękową i tapety z gry

- Instrukcję do stworzenia ochronnej czapki z folii aluminiowej

 

Wszystkie elementy w jęz. angielskim.

 

Greyhill Incident to gra typu Survival-Horror, której akcja rozgrywa się na początku lat 90. Wcielisz się w niej w Ryana Bakera, który wyposażony w kij bejsbolowy i kilka naboi w swoim wiernym rewolwerze wyrusza do klimatycznej dzielnicy Greyhill, opanowanej przez UFO i szarych kosmitów.

 

PRZEŻYJ KLASYCZNĄ HISTORIĘ INWAZJI OBCYCH

Wzrost aktywności paranormalnej w ciągu ostatnich kilku dni przekonał nawet najmniej otwartych mieszkańców Greyhill, że obcy są wśród nich. Nie ufają nikomu. Ze strachu nikt w tej małej dzielnicy Greyhill nie odważy się odezwać i wezwać policję. W samotności odpowiadają na inwazję zabijając okna deskami i zakładają straż sąsiedzką.

 

PRZEDOSTAŃ SIĘ PRZEZ DZIELNICĘ

Ryan Baker próbuje przejść przez dzielnicę Greyhill, aby uratować znajomego, który ma poważne kłopoty. Znajdź przydatne przedmioty, rozwiązuj zagadki i poznaj innych ludzi, walcząc o przetrwanie i przeprowadzając Ryana przez dzielnicę.

 

PRZEPROWADŹ ŚLEDZTWO I ODKRYJ PRAWDĘ

Skradaj się przez otwarte tereny Greyhill. Badaj domy i stodoły w poszukiwaniu amunicji oraz pracuj nad odkryciem spisku obcych.

 

STRZEŻ SIĘ SZARYCH

„Oni” są ciągłym zagrożeniem. Próbują uprowadzać ludzi z wioski, pobierać próbki wszystkiego, eksperymentować i sondować ludzi. Skradaj się, biegnij lub walcz, aby przejść przez Greyhill i strzeż się „Tych szarych”.