Dragon Ball Xenoverse 2

 

TWOJA HISTORIA, TWÓJ AWATAR, TWÓJ ŚWIAT DRAGON BALL

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 24.05.2024
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

Konsola PlayStation 5

TWOJA HISTORIA, TWÓJ AWATAR, TWÓJ ŚWIAT DRAGON BALL

 

Dragon Ball Xenoverse 2 to doskonała odsłona gier z serii Dragon Ball, pełna niesamowitej akcji, epickich walk i niewyczerpanych możliwości modyfikacji. Stwórz własną postać, zwiedzaj Conton City i działaj ramię w ramię ze słynnymi postaciami, które jako twoi nauczyciele wyszkolą cię do walki z potężnymi przeciwnikami, którzy zagrażają porządkowi historii!

 

W miarę postępów gry możesz zmieniać wygląd swojej postaci, jej zdolności oraz wachlarz ciosów, dzięki czemu powstanie naprawdę wyjątkowy i potężny wojownik.

 

Ale to nie koniec zabawy! W Dragon Ball Xenoverse 2 dostępne są też tryby gry wieloosobowej online, w których możesz zmierzyć się z innymi graczami z całego świata podczas epickich starć lub wziąć udział w walkach masowych, gdzie wraz z innymi graczami zmierzysz się z gigantycznymi przeciwnikami.

 

 

WOJOWNIK TWOICH MARZEŃ.

Dzięki olbrzymiej liczbie modyfikacji możesz stworzyć postać, która naprawdę pasuje do twojego stylu i osobowości. Od rasy i wyglądu, aż po zdolności i arsenał ciosów, masz pełną kontrolę nad swoim wojownikiem.

 

NIEKOŃCZĄCE SIĘ DOŚWIADCZENIE ONLINE.

Dzięki wielu trybom gry wieloosobowej online i wydarzeniom w grze, walka nigdy się nie kończy! Zmierz się z innymi graczami z całego świata w epickich starciach lub połącz z nimi siły, by w walkach masowych pokonać olbrzymich i groźnych wrogów.

 

UWOLNIJ SWEGO DUCHA WALKI!

Weź udział w intensywnych, pełnych akcji starciach, tak charakterystycznych dla serii Dragon Ball. Daj się ponieść emocjom towarzyszącym pojedynkom jeden na jednego lub masowym starciom przeciwko licznym wrogom!

 

CAŁE UNIWERSUM DRAGON BALL CZEKA.

Odwiedzaj różne miejsca i linie czasu Dragon Ball! Walcz w słynnych lokacjach uniwersum Dragon Ball i spotykaj się ze sławnymi postaciami, by chronić historię.