Do Not Open

 

Niepokojący survival horror bazujący na mechanice escape roomów.

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 25.11.2022
Wydawca Perp Games
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 5

Niepokojący survival horror bazujący na mechanice escape roomów.

 

Zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami, nagrodzona gra Do Not Open to tragiczna opowieść o walce człowieka o zachowanie zdrowego rozsądku i odcięcie się od głosów w jego głowie.

 

Pod ogromną presją w przerażającym i opresyjnym środowisku Michael J. Goreng, cieszący się złą sławą zoolog i epidemiolog, zostaje uwięziony w wypaczonej wersji własnego domu. Jego żona i córka znajdują się w poważnym niebezpieczeństwie.

 

Wydostań się z domu, jednocześnie walcząc z tajemniczym paranormalnym zagrożeniem, które prześladuje ciebie i twoją rodzinę. Presja jest ogromna, ponieważ zegar w dolnym rogu odlicza twój czas. Zegar zatrzymuje się. Musisz wydostać się z pokoju. TERAZ.

 

Oldschoolowy Survival Horror 

Zaprojektowany z myślą o prawdziwych cechach survival horroru, takich jak bezbronność i strach, wykorzystuje takie mechaniki jak permanentna śmierć i kładzie nacisk na ukrywanie się zamiast otwartej walki.

 

Zaprojektowana dla regrywalności

Każda nowa gra będzie miała nowy układ domu, kluczowe obiekty będą znajdowały się w różnych miejscach, a dzięki ponad 2 193 360 różnym kombinacjom zagadek, każde przejście gry będzie nowym doświadczeniem.

 

Zoptymalizowana pod kątem najwyższej jakości działania na PS5.