Contra: Operation Galuga

 

Nowa odsłona legendarnej serii Contra nadeszła!

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 26.04.2024
Wydawca Konami Digital Entertainment
 
 

Wymagania techniczne

PlayStation 5

Nowa odsłona legendarnej serii Contra nadeszła! Contra: Operation Galuga to świeże spojrzenie na przewijaną strzelankę z lat 80., charakteryzujące się nowoczesną oprawą graficzną i dźwiękową, nowymi poziomami, przeciwnikami, bossami oraz mechanikami gry, jak i odświeżonym arsenałem oraz wybuchową kooperacyjną walką dla 2 graczy w trybie fabularnym bądź 4 graczy w trybie arcade!

 

Gdy grupa terrorystyczna Red Falcon przejmuje kontrolę nad wyspami Galuga u wybrzeża Nowej Zelandii, elitarni komandosi z jednostki Contra, Bill Rizer i Lance Bean, ruszają do akcji, rozpętując wojnę, której stawką jest los ludzkości!

 

Biegnij, skacz i strzelaj po ośmiu poziomach z użyciem niszczycielskiego arsenału, w tym spread shot, laser i homing missiles – od teraz z wielopoziomowymi ulepszeniami i niesamowitą zdolnością Overload! Dynamiczną akcję można dostosować za sprawą trzech poziomów trudności oraz szeregu dodatkowych opcji wyzwań. Prawdziwa legenda Contra właśnie się rozpoczyna!

 

Główne cechy:

  • oryginalna przewijana strzelanka powraca – w nowej oprawie oraz z jeszcze większą dawką akcji!
  • Przeprowadź szturm na ośmiu wybuchowych poziomach! Zinfiltruj dżunglę, zdobądź wodospad, przypuść atak na wrogą bazę na odrzutowym motocyklu i nie tylko!
  • Wiele grywalnych postaci ze zróżnicowanymi zdolnościami!
  • Widowiskowe, wypełniające ekran starcia z bossami!
  • Nowa i ulubiona broń z wielopoziomowymi ulepszeniami i niesamowitymi zdolnościami Overload!
  • Wiele opcji poziomu trudności do wyboru i mnóstwo zawartości dodatkowej