Away: The Survival Series

 

Witaj w królestwie zwierząt.

 
 
Platforma PlayStation 5
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 01.10.2021
Wydawca Perp Games
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 5

Ta edycja pudełkowa będzie zawierać kilka ekskluzywnych dodatków dla fanów, w tym niesamowitą cyfrową ścieżkę dźwiękową, stworzoną i skomponowaną przez Mike'a Raznicka oraz unikalne doświadczenie Augmented Reality "wyrastające z gry” opakowanie i stworzone we współpracy z partnerstwem klimatyczno-leśnym Organizacji Narodów Zjednoczonych (UN-REDD) oraz Playing for the Planet Alliance.

 

Witaj w królestwie zwierząt

A gdybyś mógł zagrać w filmie dokumentalnym o przyrodzie? Szybuj wśród drzew, walcz z niebezpiecznymi drapieżnikami i odkrywaj piękne miejsca, wyruszając w podróż lotopałanki karłowatej, aby ocalić swoją rodzinę.

Away to wielokrotnie nagradzana gra, w której próbujesz przetrwać jako malutka lotopałanka karłowata w świecie zniszczonym przez zmiany klimatyczne.

 

Walka lub ucieczka

Poluj na ofiary, walcz z większymi wrogami i używaj skradania i zwinności, aby przemknąć obok drapieżników niezauważonym.

Zdobywcy nagród

Zwycięzca kategorii Programu Środowiskowego ONZ (UNEP): Prestiżowa nagroda Playing For The Planet Green Games Jam 2021 Award oraz nagroda "Best in Play GDC Award".

Odkrywaj piękny świat

Odkrywaj żywy, oddychający świat pełen unikalnych gatunków roślin, owadów i zwierząt. Biegaj, skacz, wspinaj się i szybuj przez piękne środowiska

Odkryj ukryte tajemnice

Przemierzaj świat i ukończ główny wątek fabularny lub zejdź z utartych ścieżek i wyrusz na misje poboczne, aby odkryć ukryte tajemnice Away.

Graj jako inne zwierzęta

Zobacz świat z zupełnie nowej perspektywy, wcielając się w żuki, jaszczurki, kraby i nie tylko. Te rzadkie zwierzęta są ukryte w całym środowisku Away. Czy uda ci się je wszystkie odnaleźć?

Tryb fotograficzny

Zatrzymaj lotołapacza w dowolnym miejscu i przesuń kamerę, podczas gdy reszta świata pozostaje w ciągłym ruchu. Zawiera wszechstronne ustawienia, w tym suwaki głębi ostrości i filtry, dzięki którym zrobisz idealne zdjęcie.

 

Perp Games i Eden Reforestation Project zasadzą 2 drzewa za każdy sprzedany pełnopłatny egzemplarz tej gry.