Sword Art Online: Last Recollection

 

W nowej historii oparta na rozdziale „War of Underworld” osadzonego w świecie popularnego anime SWORD ART ONLINE, Kirito i jego nowi przyjaciele będą musieli stawić czoła kolejnym przeciwnościom.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek RPG
Wersja językowa lang
Data premiery 06.10.2023
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

Konsola PlayStation 4

W nowej historii oparta na rozdziale „War of Underworld” osadzonego w świecie popularnego anime SWORD ART ONLINE, Kirito i jego nowi przyjaciele będą musieli stawić czoła kolejnym przeciwnościom. Gracze zdemaskują Mrocznego Rycerza i przekonają się, czy Kirito i jego drużyna przetrwają starcie z bezlitosnymi siłami Mrocznego Terytorium!

 

Dzięki SWORD ART ONLINE: Last Recollection będzie można ponownie zanurzyć się w wspomnieniach związanych z SAO oraz spotkać ulubione postacie. To idealna gra z okazji dziesięciolecia anime.

 

Cechy gry:

 

  • Będąca zwieńczeniem serii SWORD ART ONLINE gra Last Recollection zostanie także wydana na konsolach nowej generacji. W grze nie zabraknie postaci z poprzednich odsłon serii.

 

  • SWORD ART ONLINE Last Recollection oferuje nową historię opartą na alternatywnym scenariuszu, w którym Kirito, Eugeo i ich sojuszników nie spotkał tragiczny koniec.

 

  • Doświadcz ekscytującego i złożonego systemu walki w trakcie gry z przyjaciółmi. Stawcie czoła przeciwnikom znanym z serii SWORD ART ONLINE.