DRAGON QUEST® XI S: Echoes of an Elusive Age™ Definitive Edition

 

Ostateczna edycja najnowszej dużej odsłony legendarnej serii RPG!

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek RPG
Wersja językowa lang
Data premiery 04.12.2020
Wydawca Square Enix
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

Ostateczna edycja najnowszej dużej odsłony legendarnej serii RPG!

 

Definitive Edition zawiera wszystkie elementy z oryginalnej premierowej wersji docenionego DRAGON QUEST XI i dodaje scenariusze dla konkretnych postaci, możliwość gry z oryginalną ścieżką dźwiękową lub orkiestrową wersją muzyki, opcję przełączania pomiędzy trybem grafiki 2D i 3D, funkcję japońskich dialogów i wiele więcej!

 

Ruszaj na epicką wyprawę jako Luminary: wybraniec, na którego poluje cały świat. Luminary i jego niepowtarzalna grupa towarzyszy współpracują, aby przetrwać ataki łotrów i pokonać mroczne siły, zamierzające pogrążyć krainę Erdrea w chaosie. Poznaj potężny świat DRAGON QUEST i przebudź swą moc w tej niepowtarzalnej historii!"

 

ZAWARTOŚĆ DEFINITIVE EDITION

  • CIESZ SIĘ OGROMNA ZAWARTOŚCIĄ podstawowej wersji gry oraz nowymi scenariuszami dla konkretnych postaci, które pozwalają ci się dowiedzieć więcej o ulubionych towarzyszach.
  • GRAJ JAK CHCESZ, przełączaj pomiędzy trybami 3D HD i 2D 16-bit, oryginalną ścieżką dźwiękową lub wersją orkiestrową albo angielskim lub japońskim dźwiękiem.
  • ZANURZ SIĘ W 16-BITOWYM ŚWIECIE TICKINGTON - to dodatkowy obszar z zadaniami dodatkowymi, w którym wyruszasz do poprzednich krain z serii DRAGON QUEST, odtworzonych w stylu retro.
  • PRZYSPIESZ WALKĘ X2 I X4, dosiadaj nowych potworów i atakuj na ich grzbietach, aby zdobyć punkty doświadczenia.
  • PRZYPRAW PRZYGODĘ trzema nowymi ustawieniami Draconian Quest, takimi jak „Super Shypox”, „Townsfolk Talk Tripe” albo „Party Wiped Out if Protagonist Perishes”.
  • ZACHOWAJ SWOJĄ PRZYGODĘ, KORZYSTAJĄC Z TRYBU FOTO, ustaw każdą postać i zrób kilka zdjęć z przepięknie zaprojektowaną krainą Erdrea w tle.