Minecraft Dungeons – Hero Edition

 

Najnowsza produkcja twórców kultowego Minecrafta.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek Logiczne
Wersja językowa lang
Data premiery 08.09.2020
Wydawca Cenega
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

Walcz w zupełnie nowej przygodowej grze akcji, inspirowanej klasycznymi dungeon crawlerami i osadzonej w uniwersum Minecrafta! Zagraj razem z maksymalnie czterema przyjaciół lub walcz samotnie. Zmierz się z nowymi i paskudnymi mobami na naładowanych akcją, pełnych skarbów, szalenie zróżnicowanych poziomach, a wszystko to w epickiej wyprawie, by pokonać złego Arch-Illagera!

 

Odkryj skarbnicę nowych, potężnych broni i przedmiotów, które pomogą ci pokonać bezwzględne roje nowych i paskudnych mobów. Walcz lub uciekaj przez kaniony, bagna i - oczywiście - kopalnie! Każdy poszukiwacz przygód, który jest na tyle odważny lub głupi, by odkrywać ten piękny świat z bloków, będzie musiał być przygotowany na wszystko. Szybko, bierz broń w rękę i ruszaj na wyprawę!

 

  • ZŁĄCZ SIĘ Z INNYMI – w lochach walcz samotnie lub współpracuj z przyjaciółmi! Maksymalnie czterech graczy może walczyć razem w trybie współpracy lokalnej i online.
  • WALCZ - używaj zamachów w zwarciu, trzymaj się daleko dzięki atakom dystansowym lub przebijaj się przez osłonę za pomocą ciężkiej zbroi! Spersonalizuj swoją postać i odblokuj unikalne przedmioty oraz zaklęcia niszczycielskich ataków specjalnych.
  • PRZETRWAJ - Eksploruj wypełnione akcją, pełne skarbów, niezwykle zróżnicowane poziomy - wszystko to w epickiej wyprawie, aby uratować wieśniaków i pokonać złego Arch-Illagera!

 

Przenieś Minecraft Dungeons na wyższy poziom dzięki Hero Edition!

 

Wersja Hero Edition zawiera pelerynę bohatera, dwie skórki graczy, zwierzątko kurczaka oraz dwa pakiety rozszerzeń:
Jungle Awakens i Creeping Winter!

 

Cała dodatkowa zawartość edycji Hero Edition będzie dostępna na dysku, z wyjątkiem rozszerzenia Creeping Winter, które będzie dostępne w momencie premiery jako darmowy plik do pobrania dla posiadaczy płyty z grą.

 

  • Dungeon Creeper! Walcz z okropnymi mobami w tej zupełnie nowej przygodowej grze akcji, inspirowanej klasycznymi dungeon crawlerami.
  • Multiplayer! Maksymalnie czterech graczy może połączyć siły offline lub online i walczyć razem w trybie współpracy.
  • Zwiększ moc! Odblokuj dziesiątki unikalnych przedmiotów i zaklęć dających broniom niszczycielskie ataki specjalne.

 

 

  • Epicko! Odkrywaj pełne skarbów poziomy w dążeniu do pokonania złego Arch-Illagera!