Paleo Pines

 

Witamy w Paleo Pines, uroczej wyspie znanej z przyjaznych dinozaurów, niezwykłych mieszkańców i tajemniczej przeszłości.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek Dla dzieci
Wersja językowa lang
Data premiery 26.09.2023
Wydawca Just For Games
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

Wydanie pudełkowe zawiera grę oraz cyfrowy artbook.

 

Witamy w Paleo Pines, uroczej wyspie znanej z przyjaznych dinozaurów, niezwykłych mieszkańców i tajemniczej przeszłości. Tutaj ewolucja obrała inną ścieżkę, tworząc świat, w którym ludzie i dinozaury żyją razem w harmonii!

Wyrusz ze swoim towarzyszem, Luckym, aby odkryć sekrety wyspy i poznać nowe dinozaury. Twój przyjazd na wyspę wzbudzi ciekawość mieszkańców, którzy pomogą ci w twoich poszukiwaniach (i zaoferują pracę!). Razem z Luckym zbuduj dobrze prosperujące ranczo, pomóż tubylcom, zaprzyjaźnij się z uroczymi dinozaurami i odkryj historię wyspy, aby zbudować swoje przytulne sanktuarium dinozaurów.

 

Cechy gry:

 

Wyrusz na wyprawę z dinozaurami - wyrusz na przygodę ze swoim kumplem, Luckym. Pozostałe parazaurolofy zaginęły, a ty i Lucky musicie odkryć ich miejsce pobytu. Zbuduj nowy dom, poznaj przyjaciół i odkryj zaginioną historię wyspy.

 

Stwórz swoje przytulne sanktuarium dinozaurów - Załóż swoją bazę wypadową na wyspie. Opanuj tajniki hodowli dinozaurów poprzez uprawę i handel z mieszkańcami. A na końcu, korzystając z pomocy swoich dinozaurów, zbierz obfite plony.

 

Odkryj i zaprzyjaźnij się z dinozaurami - Kolekcja wesołych dinozaurów wędruje po dzikich obszarach gotowa na zostanie twoimi przyjaciółmi, a w dalszej perspektywie, pomocnikami na farmie. Zwab je w pobliże naśladując ich nawoływania za pomocą fletu, a następnie zyskaj ich zaufanie częstując ulubionym przysmakiem.

 

Odkrywaj urzekające krajobrazy - w dziczy Paleo Pines jest wiele do odkrycia, od kwiecistych pól doliny Veridian po wysokie kaniony Ariacotta. Wykorzystaj w pełni każdy dzień, odkrywając bujne krajobrazy wyspy, z których każdy ma swój własny urok, przedmioty kolekcjonerskie i dinozaury do odkrycia.

 

Zaprzyjaźnij się z uroczą społecznością - osobliwa (ale przyjazna!) społeczność wyspy nie może się doczekać, aby cię poznać i pomóc ci w twojej misji. Podczas eksploracji natkniesz się na nowe postacie, z których każda ma własną historię, zadania, przedmioty lub wiedzę, którymi może się podzielić.