NieR Replicant™ ver.1.22474487139...

 

NieR Replicant ver.1.22474487139... to odświeżona wersja gry NieR Replicant, która w 2010 roku została wydana jedynie w Japonii.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 23.04.2021
Wydawca Square Enix
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

NieR Replicant ver.1.22474487139... to odświeżona wersja gry NieR Replicant, która w 2010 roku została wydana jedynie w Japonii.  

 

Odkryj jedyną w swoim rodzaju historię, poprzedzającą wydarzenia z uznanej przez krytyków gry NieR:Automata. Teraz dzięki nowoczesnej aktualizacji możesz cieszyć się przepięknie odświeżoną szatą graficzną, fascynującą fabułą i nie tylko! 

 

Protagonistą jest miły, młody mężczyzna, mieszkający w odległej wiosce. Aby ocalić swoją siostrę Yonah, która zapadła na śmiertelną chorobę – Black Scrawl, bohater wraz z dziwną, gadającą księgą – Grimoire Weiss, wyrusza w podróż w poszukiwaniu zapieczętowanych wersów.   

 

Poznaj historię NieR Replicant po raz pierwszy pokazywaną na Zachodzie oczami bohatera, który wciela się w rolę brata. 

 

Za produkcję odpowiedzialni są twórcy przeboju NieR:Automata – reżyser YOKO TARO (Drakengard / NieR:Automata), kompozytor Keiichi Okabe (TEKKEN / Drakengard / NieR:Automata oraz producent Yosuke Saito (DRAGON QUEST X / NieR:Automata). 

 

W dalekiej przyszłości nad ludzkością wisi widmo zagłady.   

Mroczna i śmiertelna choroba oraz dziwaczne bestie zagrażają światu.  

Młody chłopiec o gołębim sercu składa siostrze obietnice. 

Tysiącletnie kłamstwo, które przetrwa wieczność… 

 

Cechy gry NieR Replicant™ ver.1.22474487139... : 

 

  • Odkryj prawdę, skrywaną przez świat NieRa i bądź gotowy zakwestionować wszystko w tej mrocznej, pełnej zwrotów akcji opowieści. 
  • Podróżuj z jedyną w swoim rodzaju grupą sprzymierzeńców  – przez zrujnowany świat, nękany chorobą i przerażającymi koszmarami. 
  • Wsłuchaj się w hipnotyzującą ścieżkę dźwiękową, na nowo nagraną przez kompozytora gry NieR:Automata – Keiichiego Okabego  
  • Staw czoła przerażającym wrogom przy pomocy mieszanki szermierki i potężnej magii.  
  • Modyfikuj magię, umiejętności oraz bronie swojej postaci z wykorzystaniem mocy Słów.