My Hero One’s Justice

 

Oparta na mandze gra z gatunku bijatyk.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 26.10.2018
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

Oto początek twojej walki w imię sprawiedliwości.

 

Niezależnie od tego, czy życzysz ludzkości całkowitego unicestwienia, czy może jednak głęboko wierzysz superbohaterów, którzy poświęcają się walce ze złem tego świata, wybierz swoją ścieżkę i walcz w imię sprawiedliwości w grze My Hero One’s Justice.

 

Popularna i publikowana w Weekly Shonen Jump manga trafi wkrótce na ekrany telewizorów dzięki konsolowym wersjom, umożliwiającym wcielenie się w swoje ulubione postacie z rysowanego pierwowzoru, takie jak Izuku “Deku” Midoriya, Katsuki “Katchan” Bakugo, All Might i wiele innych. W tej awanturniczej bijatyce decyzja, po której stronie staniesz – bohaterów czy złoczyńców – zależy całkowicie od ciebie i twojego sumienia. Wykorzystuj unikalne moce każdej z postaci i wykonuj specjalne kopnięcia, aby aktywować potężne ataki specjalne. Otoczenie, w zależności od tego jak je potraktujesz, będzie również ulegało destrukcji.

 

Cechy gry My Hero’s One Justice:

    • Oparta na popularnej mandze My Hero Academia.
    • Bohaterowie i Złoczyńcy – wybieraj spośród ulubionych postaci z mangi i anime, m.in.: Deku, All Might, Tomura i wielu innych na drodze ku sprawiedliwości.
    • Totalna destrukcja – podczas zaciętych walk obrywają nie tylko wrogowie – twoje ataki działają również na otoczenie.
    • Wyzwól supermoce – wykorzystaj unikalne moce każdej z postaci, aby przywoływać wybuchowe ataki.
    • Wspaniała i wierna anime oprawa graficzna.