Guilty Gear™ -Strive-

 

Całkowicie nowa odsłona serii Guilty Gear™, zaprojektowana z myślą o wszystkich graczach i fanach gier z gatunku bijatyk.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 11.06.2021
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

Całkowicie nowa odsłona serii Guilty Gear™, zaprojektowana z myślą o wszystkich graczach i fanach gier z gatunku bijatyk.

Trójwymiarowa grafika może przypominać ręcznie rysowane anime (2.5D) – efekt został osiągnięty poprzez użycie wysokiej jakości techniki animacji, za którą była chwalona seria Guilty Gear Xrd.

 

Pełne uroku postacie, znane fanom serii, zostały zaprojektowane na nowo. W grze pojawi się również wiele nowych bohaterów.

Rozgrywka została przeprojektowana w stosunku do poprzednich części serii. System walki w grze jest przystępny dla nowych graczy.

Na ścieżkę dźwiękową składa się wiele rockowych utworów, skomponowanych przez Daisuke Ishiwatariego, a sam tryb fabularny jest dłuższy niż film i został zaprojektowany z myślą nie tylko o fanach serii Guilty Gear, ale również o fanach anime.

 

Cechy gry Guilty Gear™ -Strive-:

  • Pełne charyzmy postacie. Dotychczasowi bohaterowie zostali zaprojektowani na nowo. W grze pojawią się również nowe postacie.
  • Łatwy do opanowania system walki.
  • Muzyka w tle oraz utwory wokalne skomponowane przez Daisuke Ishiwatari sprawią, że każda walka będzie epicka. Większość utworów jest całkowicie nowych.
  • Wiele różnych trybów rozgrywki, w tym tryb kampanii.
  • Cykl życia gry – zaplanowane jest systematyczne dodawanie nowych postaci poprzez dodatki DLC