Ghostbusters: Spirits Unleashed

 

Pudełkowa edycja gry zawiera Zaawansowany dostęp do Basher Ghost, rzadką skórkę Ectoplast, zdalnie sterowaną pułapkę na duchy oraz specjalny miernik PKE.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 17.10.2022
Wydawca U&I Entertainment
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

Pudełkowa edycja gry zawiera Zaawansowany dostęp do Basher Ghost, rzadką skórkę Ectoplast, zdalnie sterowaną pułapkę na duchy oraz specjalny miernik PKE.

 

Ghostbusters: Spirits Unleashed to zabawna, wieloosobowa gra dopasowana do wszystkich poziomów umiejętności. Graj jako Pogromcy Duchów lub Duchy! Czterech Pogromców Duchów z plecakami protonowymi próbuje złapać Ducha nawiedzającego wyjątkowe miejsca w asymetrycznych bitwach wieloosobowych (online lub offline). W miarę postępów gracze będą odblokowywać elementy kosmetyczne i ulepszenia zarówno dla Pogromców Duchów, jak i dla Duchów, aby rozwijać swoje wrażenia z rozgrywki. Wygląd i sposób działania zapewnią fanom wciągające doświadczenie w uniwersum, pozwalając im na odegranie swoich fantazji związanych z pogromcami duchów. Czy to polowanie, czy nawiedzanie, gra jest łatwa do nauczenia i zabawna do opanowania!

 

Ciesz się grą solo lub z czterema graczami na wszystkich platformach poprzez cross-play. Zawiera tryb dla jednego gracza online i offline dostępny w formie gry wspomaganej przez SI.

 

Ghostbusters: Spirits Unleashed posiada wszystkie ikoniczne sprzęty i gadżety, od plecaków protonowych po mierniki PKE i pułapki na duchy. Duchy mają w swoim arsenale wiele umiejętności, takich jak opętanie, oczywiście sliming i inne, które sprawiają, że nawiedzanie różnych lokacji jest świetną zabawą. Ponadto wiele osób rozpozna Remizę Strażacką i Księgi Okultystyczne Raya, które pełnią rolę centrum gry. To właśnie tam gracze mogą wybierać misje, dostosowywać swoje postacie, ćwiczyć strzelanie z protonów i poznawać wszystko, co jest do poznania. I tak, usłyszysz aktorów z oryginalnego filmu, którzy ponownie wcielą się w role Raya Stantza i Winstona Zeddemore'a, a także kilku nowych przyjaciół!

 

Cechy gry:

  • Zanurz się w uniwersum Ghostbusters, chroniąc lub nawiedzając wiele unikalnych miejsc w całej grze.
  • Gra Ghostbusters: Spirits Unleashed jest zabawna, przyjazna rodzinie i dostosowana do wszystkich poziomów zdolności gracza.
  • Graj z czterema przyjaciółmi lub solo jako nowy członek Ghostbusters lub Duch w najnowszej asymetrycznej strzelance IllFonic!
  • Ikoniczni aktorzy filmowi Dan Aykroyd i Ernie Hudson dołączają do nowych ulubieńców Rahula Kohli i Grega Millera, aby użyczyć swoich głosów do Ghostbusters: Spirits Unleashed.
  • Remiza strażacka to twoje centrum akcji Pogromców Duchów, z okultystyczną księgarnią Raya, którą również możesz zwiedzić!