DOOM 3 VR Edition

 

DOOM 3: VR Edition przekształca docenioną strzelankę akcji z elementami horroru od id Software w niesamowitą przygodę VR dostępną wyłącznie na PlayStation VR.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 29.03.2021
Wydawca Bethesda Softworks
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4 + PSVR

Opis gry:

DOOM 3: VR Edition przekształca docenioną strzelankę akcji z elementami horroru od id Software w niesamowitą przygodę VR dostępną wyłącznie na PlayStation VR. Grywalny na PlayStation 4 i wstecznie kompatybilny z PlayStation 5, DOOM 3: VR Edition zawiera grę DOOM 3 i oba dodatki – Resurrection of Evil i The Lost Mission, co w sumie daje ponad 15 godzin intensywnej rozgrywki.

 

 

Fabuła:

Demony z Piekła rodem najechały Marsa poprzez portal międzywymiarowy i zagrażają Ziemi. Walcz z demonicznymi najeźdźcami w klaustrofobicznych korytarzach opuszczonego ośrodka badawczego i zejdź w głębiny samego piekła, aby zamknąć portal i uniemożliwić demonom dostanie się na Ziemię.

 

Cechy:

PEŁNA WERSJA DOOM-a 3 NA PSVR

DOOM 3: VR Edition to pełna wersja docenionej strzelanki akcji z elementami horroru, przekształcona w niesamowitą przygodę VR zawierającą podstawową wersję DOOM-a 3 oraz oba rozszerzenia kampanii – Resurrection of Evil i The Lost Mission. To w sumie ponad 15 godzin brutalnej rozgrywki.

 

OBSŁUGA KONTROLERA CELOWNICZEGO

Chwyć potężny arsenał gromiący demony we własne ręce, dzięki pełnej obsłudze kontrolera celowniczego. Skorzystaj z precyzji kontrolera celowniczego, aby zaliczyć idealne trafienie w głowę, z łatwością zerkaj co jest za rogiem albo strzelaj na ślepo zza osłony. Możesz też unikać ataków, nie zdejmując palca ze spustu. 

 

KLASYCZNE UZBROJENIE, NOWA GRAFIKA I DŹWIĘK 

Arsenał uzbrojenia w DOOM 3: VR Edition wygląda i brzmi lepiej niż kiedykolwiek. Każda broń została w pełni odtworzona w wysokiej rozdzielczości, z ulepszonymi teksturami, shaderami i efektami graficznymi. Oprócz wyglądu, każda broń ma też całkowicie nowe efekty dźwiękowe – głośniejsze i bardziej brutalne. Walka i zabijanie demonów nigdy nie wyglądały tak dobrze, ani nie robiły takiego wrażenia.

 

 

ZERKNIJ NA NAJWAŻNIEJSZE STATYSTYKI

Przez cały czas możesz kontrolować poziomy swojego zdrowia, pancerza i baterii w latarce – wystarczy zerknąć na zupełnie nowy, zamontowany na nadgarstku wyświetlacz. Tymczasem ilość dostępnej amunicji jest teraz wyświetlana bezpośrednio na broni.