Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations

 

Najnowsza odsłona bijatyki, opartej na serii bestsellerowej mangi i anime.

 
 
Platforma Playstation 3
Gatunek Bijatyki
Wersja językowa lang
Data premiery 30.03.2012
Wydawca Namco Bandai
 
  Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations

Wymagania techniczne

Konsola PlayStation 3

Opracowana przez zespół CyberConnect2, gra - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations, jest najnowszą produkcją, łączącą świat gier oraz świat tego rewelacyjnego anime. Jest to również przeniesienie serii do przyszłości, wraz z rewolucyjnym trybem rozgrywki online oraz rozszerzeniem liczby dostępnych postaci do niespotykanej nigdy w żadnej z gier z uniwersum Naruto.

Gracze wezmą udział w wielu trybach rozgrywki, kierując wybranymi przez siebie, ulubionymi postaciami, włączając w to najpopularniejszych Naruto oraz Sasuke. Tym, którzy z wytęsknieniem czekali momentu, w którym pokierują bestią Wioski Ukrytej Mgły - Zabuzą oraz jego podopiecznym - Haku, uznają Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm za kamień milowy i spełnienie ich marzeń! A warto zauważyć, że są to jedynie dwaj z wielu nowych ninja dostępnych w grze!

Wszystko to, dodając również oryginalne, japońskie głosy wszystkich bohaterów oraz tradycyjną, wierną uniwersum Naruto prezentacją zdarzeń i bitew zapewni graczom i miłośnikom serii niezapomniane wrażenia!