The Sims™ 4 Zakochaj się!

 

Odkrywaj świat romansu: twórz pary z uroczymi Simami i planuj ekscytujące randki w The Sims™ 4 Zakochaj się! Dodatek*!

 
 
Platforma PC
Gatunek Symulacje
Wersja językowa lang
Data premiery 25.07.2024
Wydawca Electronic Arts Inc
 
 

Wymagania techniczne

Windows 10 64-bit, Intel Core i3-3220 z 3,3 GHz (2 rdzenie, 4 wątki), AMD Ryzen 3 1200 3,1 GHz (4 rdzenie) lub lepszy, 4 GB pamięci RAM, napęd DVD-ROM wymagany tylko do instalacji gry, co najmniej 25 GB wolnego miejsca oraz co najmniej 1 GB dodatkowego miejsca na zawartość zmodyfikowaną i zapisane gry, 128 MB pamięci VRAM z obsługą funkcji Pixel Shader 3.0. Obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GeForce 6600 lub lepsza, ATI Radeon X1300 lub lepsza, Intel GMA X4500 lub lepsza, DirectX 11
 
Do aktywacji produktu niezbędne jest połączenie z internetem

Odkrywaj świat romansu: twórz pary z uroczymi Simami i planuj ekscytujące randki w The Sims™ 4 Zakochaj się! Dodatek*. Stwórz profil swojego Sima w aplikacji randkowej Zakątek Kupidyna i spotykaj się z dopasowanymi Simami! Czekają Cię nowe intymne interakcje, takie jak przytulanie się w łóżku czy spotkania na uwodzicielski taniec. Dynamika relacji i to, czy okaże się ona gorąca, czy burzliwa, zależeć będzie od tego, co pociąga Twojego Sima. Zwróć szczególną uwagę na to, co kręci, a co odrzuca Simów!

 

GŁÓWNE CECHY

 

  • PLANUJ GORĘTSZE RANDKI

Sprawdź w aplikacji Zakątek Kupidyna dopasowanych partnerów, dzięki którym Twojemu Simowi szybciej zabije serce. Potem zaplanuj randkę w nowym systemie planowania randek! Wybierz, dokąd chcesz się udać i co tam będziesz robić, aby stworzyć romantyczną schadzkę, która zachwyci Simów. Simowie mogą się do siebie zbliżyć, grając w gry, przytulając się na łóżku, czy korzystając z romantycznego koca w pięknym miejscu, aby uczynić tę chwilę wyjątkową.

 

  • WSZYSTKO O POŻĄDANIU

Co działa na Twojego Sima? To, co kręci i odrzuca Simów, zadecyduje o tym, jak bardzo się sobie spodobają. Składają się na to między innymi zainteresowania i interakcje! Odkrywaj je w ramach poznawania partnerów przez Simów, buduj relacje i utrzymuj romantyczną satysfakcję na wysokim poziomie. Ponieważ Simowie lubią różne interakcje, ich poziomy satysfakcji mogą się różnić. Interakcje między Simami mogą również wpływać na to, czy ich dynamika związku będzie satysfakcjonująca, gorąca, burzliwa czy nieprzewidywalna.

 

  • DLA KOCHAJĄCYCH MIŁOŚĆ

Romans to nie tylko słowo. To umiejętność, która odblokowuje uwodzicielskie interakcje. Dla Simów o aspiracji romantycznej romans to sposób na życie. Prawdziwie beznadziejni romantycy mogą nawet zająć się kochaniem zawodowo i zostać konsultantami ds. miłości! W miarę rozwoju kariery będą zdobywać nowe sposoby propagowania miłości i być może znajdą w swoim wyposażeniu urocze meble w kształcie serc.

 

  • RANDKI W NIEZAPOMNIANYM MIEŚCIE

Zakochaj się w urokliwym mieście wprost stworzonym do romansowania! Ciudad Enamorada ma trzy czarujące dzielnice z mnóstwem miejsc dla Simów na spotkania, flirt, a nawet bara-bara. Dostępna będzie również nowa cecha parceli „Schadzka singli”, która będzie przyciągać wolnych Simów, aby się poznawali.

 

INFORMACJE PRAWNE DLA UŻYTKOWNIKÓW PC

*Wymaga gry The Sims 4 wraz ze wszystkimi aktualizacjami. Sprawdź minimalne wymagania sprzętowe pakietu