Ace Combat Assault Horizon

 

Ace Combat Assault Horizon to dynamiczna gra z utytułowanego cyklu powietrznych strzelanek, która wprowadza walkę w powietrzu na jeszcze wyższy poziom doznań. Gracz steruje samolotami, które w momencie zniszczenia są dosłownie rozdzierane na drobne kawałki rozrzucając szczątki na niebie. Gra umożliwi zaangażowanie się w rozgrywkę w trybach dla jednego gracza, wielu graczy i w trybie kooperacji.

 
 
Platforma PC
Gatunek Symulacje
Zręcznościowe
Wersja językowa lang
Data premiery 12.07.2013
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

Core i5 2.7 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), grafikai 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 20 GB HDD, Windows XP/Vista/7, łącze internetowe

Przygotuj się na najbardziej emocjonujące powietrzne pojedynki, jakich kiedykolwiek doświadczyłeś. Weź w dłonie stery ultranowoczesnych myśliwców - F-22 i SU-35 oraz śmigłowców - AH-64D Apache Longbow i MH-60 Blackhawk. Lataj nad Tokio, Moskwą i innymi wiernie odwzorowanymi, największymi metropoliami świata. Zniszcz powietrzną flotę wroga i widowiskowo zrównaj z ziemią jego naziemne bazy.

  • Fantastyczna historia, napisana przez bestsellerowego autora New York Timesa Jima Defelice'a, obejmująca urozmaicone lokacje na całym globie.
  • Spektakularny system walki na krótkich dystansach - maszyny są wprost rozrywane na strzępy, znikając w czarno-pomarańczowych kulach ognia.
  • Najnowsze samoloty i helikoptery szturmowe, pozwalające na ataki z zawieszenia lub ostrzał z pokładowego ciężkiego karabinu maszynowego.
  • Możliwość podboju sieciowych przestworzy - rozgrywka w trybie współpracy, 16-osobowa kooperacja, 8 na 8, modyfikacje samolotów i wiele więcej