HUMANKIND™ Edycja Limitowana – Steel case

 

HUMANKIND™ to magnum opus Amplitude Studios.

 
 
Platforma PC
Gatunek Strategiczne
Wersja językowa lang
Data premiery 17.08.2021
Wydawca SEGA
 
 

Wymagania techniczne

Intel Core i5-4590 3.3 GHz / AMD FX-8300 3.3 GHz, 8 GB RAM, 2 GB GeForce GTX 770 / Radeon R9 290, 25 GB HDD, Windows 7 64-bit

HUMANKIND™ Edycja Limitowana – Steel case zawiera:

 • Grę HUMANKIND™ na płycie
 • Wyjątkowy Steel Case
 • Cyfrowy zestaw Notre-Dame do wykorzystania w grze:
 • Katedra Notre-Dame Wonder – do zbudowania w grze
 • Wydarzenia Notre-Dame – dodaje tematyczne wydarzenia fabularne, związane z katedrą Notre-Dame
 • Zestaw do kreacji Awatara Victor Hugo – dodaje elementy do personalizacji twojego Awatara
 • Cecha Awatara – „inspirujący” – dodaje cechę „inspirujący” do personalizacji twojego Awatara
 • Ścieżka dźwiękowa w wersji cyfrowej – Wszystkie utwory z gry HUMANKIND™, skomponowane przez Arnauda Roy’a (znanego jako FlybyNo) w formacie .mp3
 • Dwustronny plakat - dwustronny plakat z drzewkami technologii i jednostek

 

Cyfrowe bonusy:

 • Zestaw do kreacji Awatara - Boudika – dodaje elementy do personalizacji twojego Awatara
 • Zestaw Ozdób dla Profilu - Dodaje wyjątkowe Ozdoby do personalizacji profile gracza Profile
 • Zestaw Symboli dla Profilu - Dodaje 10 Symboli do personalizacji profile gracza Profile

 

 

HUMANKIND™ to magnum opus Amplitude Studios. W tej historycznej strategii turowej to TY ukształtujesz od nowa dzieje ludzkości – wpływając na jej kulturę, historię i wartości, stworzysz cywilizację równie wyjątkową jak ty.

 

MILION CYWILIZACJI

Stwórz własną cywilizację, łącząc 60 historycznych kultur od czasów starożytnych po współczesność. Rozpocznij rozgrywkę jako starożytny Egipt i rozwiń go w kulturę Rzymian, Khmerów lub wikingów. Każda kultura wprowadza własną warstwę rozgrywki, zapewniając praktycznie nieskończone możliwości.

 

WIĘCEJ NIŻ HISTORIA – TO TWOJA OPOWIEŚĆ

Mierz się z historycznymi wydarzeniami, podejmuj ważne decyzje moralne i dokonuj przełomów naukowych. Odkryj cuda natury bądź wznieś najwspanialsze dzieła ludzkości. Wszystkie elementy gry są wierne historycznie. Połącz je, aby stworzyć własną wizję świata.

 

W OCZACH POTOMNOŚCI

Podróż jest ważniejsza od celu. Sława to nowy, zunifikowany warunek zwycięstwa. Każde wielkie dzieło, które stworzysz, każdy wybór moralny, którego dokonasz, a także każda bitwa, którą wygrasz, odcisną na świecie niezatarte piętno. Zwycięży gracz, który zdobędzie największą sławę. Czy to właśnie Ty najmocniej wpłyniesz na świat?

 

PODBIJ W PEŁNI TAKTYCZNY ŚWIAT

Popisuj się umiejętnościami taktycznymi, wykorzystując wysokość terenu podczas zakładania miast i w trakcie w pełni taktycznych bitew. Zachowaj przewagę nad innymi cywilizacjami z pomocą handlu i kontekstowej dyplomacji.​ Wzywaj posiłki, które zamienią olbrzymią bitwę w wojnę światową na wielu rodzajach terenu! ​ 

 

JEDYNY W SWOIM RODZAJU PRZYWÓDCA

W grze HUMANKIND™, to Ty staniesz na czele społeczeństwa jako przywódca, którego stworzysz i spersonalizujesz! Twój Awatar będzie zmieniał się wizualnie z czasem oraz zgodnie z kierunkiem, w którym rozwija się twoja cywilizacja. Będziesz mógł również awansować twojego przywódcę poprzez system postępu, aby odblokować niestandardowe elementy wyglądu Awatara, którymi będziesz mógł pochwalić się nieznajomym bądź przyjaciołom w rozgrywkach wieloosobowych do 8 graczy.

 

DOKĄD POPROWADZISZ LUDZKOŚĆ?