Cyberpunk 2077 Ultimate Edition

 

Cyberpunk 2077 to pełen akcji RPG z otwartym światem. Wciel się w V, cyberpunka do wynajęcia, i dotrzyj na sam szczyt Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Tutaj rodzą się legendy.

 
 
Platforma PC
Gatunek Role Playing (RPG)
Wersja językowa lang
Data premiery 05.12.2023
Wydawca CD Projekt Red
 
 

Wymagania techniczne

Intel Core i7-6700 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz, 12 GB RAM, 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 Radeon RX 580, 70 GB SSD, Windows 10 64-bit

Cyberpunk 2077 to pełen akcji RPG z otwartym światem. Wciel się w V, cyberpunka do wynajęcia, i dotrzyj na sam szczyt Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Tutaj rodzą się legendy. Jaka będzie twoja?

 

OSTATECZNA ODSŁONA CYBERPUNKA 2077

Zanurz się w pełni w świecie mrocznej przyszłości i odkryj wszystko, co ma on do zaoferowania wraz z Ultimate Edition. Sięgnij po pełen pakiet zawierający wszystkie aktualizacje oraz wcześniej udostępnioną zawartość – włącznie z wysoko ocenianym dodatkiem w klimacie thrillera szpiegowskiego Widmo wolności.

 

STWÓRZ WŁASNEGO CYBERPUNKA

Zostań wyjętym spod prawa, uzbrojonym w cybernetyczne ulepszenia najemnikiem i zasłuż na miano legendy Night City.

 

ODKRYWAJ MIASTO PRZYSZŁOŚCI

W Night City urobisz się po łokcie, odwiedzisz mnóstwo ciekawych miejscówek i poznasz masę interesujących postaci. Tylko od ciebie zależy, gdzie trafisz i w jaki sposób się tam dostaniesz.

 

ZBUDUJ WŁASNĄ LEGENDĘ

Przeżywaj szalone przygody i rozwijaj relacje z barwnymi postaciami, o których losach zadecydują twoje wybory.

 

PODĄŻAJ WŁASNĄ DROGĄ DO SAMEGO KOŃCA

Twoje wybory z podstawowej wersji gry i thrillera szpiegowskiego Widmo wolności tworzą gęstą sieć konsekwencji, które zdecydują o losie postaci wokół ciebie – i twoim.

 

ODBIERZ EKSKLUZYWNE PRZEDMIOTY

Sięgnij po ekskluzywne przedmioty w grze i cyfrowe gadżety od CD PROJEKT RED w ramach programu Moje nagrody.