Thief Antologia

 

Thief Antologia to najbardziej kompletna edycja tej wspaniałej gry akcji – w pudełku znajdziesz Thief I w wersji Gold (zawiera 3 nowe poziomy), Thief II: The Metal Age oraz Thief III: Deadly Shadows.

 
 
Platforma PC
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Wydawca Eidos
 
  Thief Antologia

Wymagania techniczne

Thief Antologia to najbardziej kompletna edycja tej wspaniałej gry akcji – w pudełku znajdziesz Thief I w wersji Gold (zawiera 3 nowe poziomy), Thief II: The Metal Age oraz Thief III: Deadly Shadows. Nazywasz się Garrett, jesteś mistrzem złodziei. Poruszasz się w cieniu i ciszy. Bez problemu mijasz straże, a każde drzwi stoją przed Tobą otworem. Potrafisz włamać się do najlepiej ukrytego i zabezpieczonego skarbca. Praca w nocy to nie przelewki - brudny interes, ale czysty zysk!


Charakterystyczne cechy:

  • Thief Antologia zawiera Thief I w wersji Gold, Thief II: The Metal Age oraz Thief III: Deadly Shadows.

  • Weź udział w pełnej napięcia akcji, w której przeciwnicy zachowują się jak prawdziwi ludzie – widzą, słyszą, badają ślady, polują na intruzów i walczą do ostatniej kropli krwi.

  • Wykonaj zróżnicowane zadania - włamania, kradzieże, walka, zasadzki i zabójstwa.

  • Mrok to Twój przyjaciel, to Twoja szansa – niezauważony prześlizgnij się za plecami strażników i uderzaj z zaskoczenia.

  • Skorzystaj z szerokiej gamy złodziejskich gadżetów, np.: mechanicznego oka, bomb błyskowych, ognistych strzał czy też rękawic do wspinania się na ściany.

  • Gry po raz pierwszy w polskich wersjach językowych (napisy).