Dead Rising 2 Złota Edycja

 

Druga część serii opowiadającej o wirusie zamieniającym ludzi w zombie. Najciekawszą cechą tej produkcji jest toczenie walki z setkami przeciwników jednocześnie i możliwość wykorzystania wielu znalezionych przedmiotów użytku codziennego w charakterze broni.

 
 
Platforma PC
Gatunek Akcja
Premium Games
Wersja językowa lang
Data premiery 09.11.2012
Wydawca Capcom
 
  Dead Rising 2 Złota Edycja

Wymagania techniczne

Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepszy), 8.5 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Zombiaki znów wymknęły się spod kontroli, zalewając ulice pustynnego Fortune City. Miały jednak olbrzymiego pecha, bo w mieście gościli akurat Chuck Greene oraz Frank West, dwaj wybitni specjaliści od hurtowej likwidacji żywych trupów. Przekonaj się jak wyglądała druga część gry z perspektywy każdego z nich. W zależności od dokonywanych w trakcie rozgrywki wyborów, obejrzysz jedno z wielu zakończeń tej fantastycznej przygody.

  • Kompletne wydanie bestsellerowej gry akcji, zawierające oryginalną grę Dead Rising 2 oraz grę Dead Rising 2: Off the record.
  • Chuck Greene i Frank West - dwóch weteranów rozbijania zombiakom czaszek opowiada swoje rozgrywające się równolegle historie.
  • Do 7 tysięcy zombie na raz na ekranie. Wszystkie soczyste, dojrzałe i proszące, by celnym ciosem zakończyć ich bezsensowną egzystencję.
  • Odjechany tryb gry wieloosobowej - bezlitosna rozwałka tysięcy umarlaków, na setki sposobów, w dwie do czterech osób na raz.