You Suck at Parking: Complete Edition

 

You Suck at Parking® Complete Edition to jedyna gra wyścigowa, w której celem jest zatrzymanie się.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Wyścigi
Wersja językowa lang
Data premiery 19.09.2023
Wydawca Sold Out
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

You Suck at Parking® Complete Edition to jedyna gra wyścigowa, w której celem jest zatrzymanie się. Pełny kolorytu i wyzwań, ten wciąż ewoluujący symulator parkowania pozwala na rzucenie wyzwania całemu światu i spersonalizowanie bryki.

 

Suniesz przez życie, czekając na kolejny przystanek?

Chcesz zaparkować z poślizgiem i w wielkim stylu?

Płyniesz z prądem, ale wolisz zatrzymać świat i pomarzyć?

You Suck at Parking™ to gra dla ciebie!

 

Cechy:

 

Zaparkuj

Przygotuj się na najbardziej ekstremalne parkowanie świata w You Suck at Parking™, jedynej grze, w której umiejętności jazdy nie są tak ważne, jak talent do parkowania równoległego. Jedź na czas i męcz dźwignię ręcznego hamulca, przechodząc ponad 100 szalonych i coraz trudniejszych poziomów.

 

Gaz do dechy!

Szybkie i wściekłe udanie się na przypisane miejsce parkowania nie tylko daje poczucie luzu, spokoju i koncentracji: odblokowuje również fajne nowe opcje personalizacji bryki.

 

Bij światowe rekordy

Chcesz pokazać światu, jaki z ciebie kozak? Chcesz udowodnić, że właśnie tobie należy się pierwsze miejsce na parkingu? Pnij się w rankingach i pokaż znajomym, że jak trzeba, umiesz dać na wstrzymanie. Przynajmniej jeśli chodzi o samochód.

 

Wieloosobowe parkowanie

Grzęźniesz w wyścigu szczurów i chcesz zobaczyć, kto z waszej paczki osiągnie zwycięstwo? Daj im popalić w trybie wieloosobowym i walcz o wjazd na podium!

 

Lubisz aktualizacje zawartości?!

Więcej samochodów?

Więcej rodzajów otoczenia ORAZ torów?!

Więcej opcji personalizacji?!

W pełni funkcjonalny edytor poziomów?!

Więcej, cóż, wszystkiego?!

 

You Suck at Parking™ będzie grą, która ciągle rozwija się, rośnie i zmienia. Na naszych kanałach społecznościowych znajdziesz więcej informacji na temat wszystkich dodatków, ulepszeń i zmian pod maską!