World of Horror

 

To niezwykła przygoda typu 1-bitowego roguelite RPG, zainspirowana twórczością Junjiego Ito i H.P. Lovecrafta.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek RPG
Wersja językowa lang
Data premiery 08.12.2023
Wydawca U&I Entertainment
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Wydanie zawiera:

  • Pełną wersję gry
  • 12-stronicową instrukcję obsługi (w języku angielskim)
  • Zestaw kart z grafikami Starożytnych Bóstw

 

To niezwykła przygoda typu 1-bitowego roguelite RPG, zainspirowana twórczością Junjiego Ito i H.P. Lovecrafta. W trakcie turowych walk i bezlitosnych wyborów, doświadczysz cichego kosmicznego horroru Shiokawy.

 

Starożytne Bóstwa obudziły się na nowo, przemierzając drogę z powrotem do świata, który pogrąża się w obłędzie. W szpitalach, opuszczonych salach lekcyjnych, cichych mieszkaniach i ciemnych lasach, dziwne zjawiska i niewytłumaczalne zjawiska testują zdrowie psychiczne mieszkańców Shiokawy, Japonii.

 

Czy to chaotyczna zemsta, czy machinacje bytów poza naszym zrozumieniem? To jest WORLD OF HORROR: Koniec świata jest bliski, a jedynym rozwiązaniem jest stawić czoła terrorowi panującemu nad apokalipsą. Przejdź przez tę piekielną, rzeczywistość roguelite za pomocą turowych walk i bezlitosnych wyborów w tej kosmicznej grze RPG w stylu roguelite.

 

Wzywaj mroczne rytuały, odkryj niepokojące wskazówki i rozwiąż zagadki w wielu losowych miejscach. Każda zagadkowa sprawa rozwija się w serię losowych spotkań z makabrycznymi postaciami inspirowanymi dziełami legend grozy Junjiego Ito i H.P. Lovecrafta.

 

Rozpocznij swoje śledztwa, wybierając spośród 5 unikalnych postaci, z wieloma innymi do odblokowania. Ciemność otaczającej Shiokawę skrywa ponad 20 różnych tajemnic do odkrycia w każdej rozgrywce, z wieloma możliwymi zakończeniami. Uzupełniona przez intrygującą ścieżkę dźwiękową chiptune i surowy styl grafiki 1-bitowej, narysowanej w 100% w MS Paint, WORLD OF HORROR tworzy wrażenie gryzącego strachu.