Harvestella

 

Akcja HARVESTELLI ma miejsce w żywym i kolorowym świecie, w którym cztery gigantyczne kryształy zwane “Seaslight” tworzą stabilną zmianę pomiędzy czterema porami roku.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek RPG
Wersja językowa lang
Data premiery 04.11.2022
Wydawca Square Enix
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Akcja HARVESTELLI ma miejsce w żywym i kolorowym świecie, w którym cztery gigantyczne kryształy zwane “Seaslight” tworzą stabilną zmianę pomiędzy czterema porami roku. Przygoda rozpoczyna się, gdy w kryształach zaczynają pojawiać się anomalie, tworząc “Quietus”, sezon śmierci, który pojawił się pomiędzy naturalnie występującymi czterema porami roku. Podczas Quietus plony więdną, ludzie nie mogą wychodzić z domostw, a co niepokojące, te pory roku w tajemniczy sposób wydłużają się z każdym rokiem.

 

W tej symulującej życie grze RPG gracze będą uprawiać i pielęgnować uprawy, używać składników do gotowania i wytwarzania przedmiotów, a także zapuszczać się w świat, który zmienia się w zależności od pory roku, aby odwiedzać różne miasta, wchodzić w interakcje z mieszkańcami, łowić ryby i nie tylko. Gracze mogą wybierać spośród różnych zawodów, takich jak Wojownik, Shadow Walker czy Mag, i wraz z nimi zapuszczać się do lochów, aby odkryć pochodzenie świata oraz prawdę stojącą za katastrofą.