Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

 

Zostań mieczem niszczącym demony!

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek RPG
Wersja językowa lang
Data premiery 10.06.2022
Wydawca SEGA
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Zostań mieczem niszczącym demony!

 

Jest okres Taisho w Japonii. Tanjiro, chłopiec o dobrym sercu, który zarabia na życie sprzedając węgiel drzewny, znajduje swoją rodzinę zabitą przez demona. Na domiar złego, jego młodsza siostra Nezuko, jedyna ocalała, została przemieniona w demona. Choć Tanjiro jest zdruzgotany tą ponurą rzeczywistością, postanawia zostać Pogromcą Demonów, by móc przemienić siostrę z powrotem w człowieka i zabić demona, który zmasakrował jego rodzinę.

 

Cechy produktu:

  • Ekscytujące bitwy na arenie - opanuj wiele spektakularnych umiejętności szerokiego wachlarza postaci z anime i oficjalnego spinoffu serii, w tym Tanjiro i Nezuko, aby pokonać przeciwników w walce łeb w łeb, lokalnie i online.
  • Poruszający dramat - Chwyć za miecz jako Tanjiro Kamado i pokieruj jego podróżą, aby stać się Pogromcą Demonów i przemienić swoją siostrę Nezuko z powrotem w człowieka.
  • Porywające bitwy z bossami - Akcja i dramatyzm sięgają zenitu w specjalnie zaprojektowanych bitwach z potężnymi demonami, które przetestują umiejętności Tanjiro.
  • Oryginalna obsada głosowa z Anime - oryginalna angielska i japońska obsada głosowa z anime powraca, aby wnieść do gry swoje autentyczne portrety.