Child of Light and Valiant Hearts Pack

 

Dwie gry, docenione przez prasę i odbiorców, powracają w formie premiery fizycznej na Switch.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Przygodowe
Wersja językowa lang
Data premiery 07.02.2019
Wydawca Ubisoft
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Dwie gry, docenione przez prasę i odbiorców, powracają w formie premiery fizycznej na Switch. Kolekcja ta pozwoli ci zanurzyć się w dwóch przepięknych światach i poznać przejmujące do głębi historie. Twoim zadaniem będzie przywrócenie słońca królestwu Lemurii oraz mężnym sercom, które wyruszyły do piekła i jeszcze dalej.

 

CHILD OF LIGHT

Stworzone jako „grywalny wiersz”, Child of Light jest współczesną wersją bajek dla dzieci. Akcja Child of Light toczy się w magicznej krainie Lemurii i przedstawia historię o dojrzewaniu młodej dziewczyny, Aurory, która chce ocalić utracone królestwo i chorego ojca.

 

Bogaty świat Lemurii

Child of Light jest hołdem dla złotego wieku ilustracji i zaprasza cię do odkrycia zapomnianego królestwa, które zostało przepięknie namalowane akwarelami i cudownie wyrenderowane.

 

Klasyczna turowa walka RPG

Child of Light wykorzystuje system bitewny aktywnego czasu, dzięki któremu walczysz u boku świetlika - Igniculusa - oraz innych członków drużyny Aurory. Zdobywaj kolejne poziomy, aby ulepszyć swoje statystyki, używaj punktów umiejętności i rozwiązuj łamigłówki.

 

Teraz na Switch

Graj kiedy zechcesz i gdziekolwiek jesteś. Dzięki funkcjonalnościom Nintendo Switch™, możesz grać na telewizorze, w biegu albo ze znajomymi, w trybie planszowym. Dziel się przygodą ze znajomymi i rodziną. Twój sojusznik, Igniculus, może być kontrolowany poprzez dotykanie ekranu albo przez innego gracza, używającego kontrolera Nintendo Switch™ Joy-Con.

 

VALIANT HEARTS THE GREAT WAR

 

Oto historia przenikających się losów i nieszczęśliwej miłości w świecie rozdartym wojną. Wszyscy bohaterowie próbują przetrwać okropieństwa okopów ze swym wiernym psim towarzyszem. W Valiant Hearts losy wszystkich postaci łączą się nierozerwalnie w trakcie rozgrywki.

 

Animowana przygoda

Od zielonych lasów francuskiej wsi po mroczne okopy i ośnieżone pola, cofnij się w czasie w tej pełnej emocji grze przygodowej, opracowanej w niezwykłym stylu graficznym i posiadającej niepowtarzalną atmosferę.

 

Połączenie eksploracji, akcji i łamigłówek

Ruszaj do akcji i pomóż swoim bohaterom przetrwać wojnę światową, rozwiązując łamigłówki lub zakradając się za linie wroga... przeżyj wzruszającą, a czasem zabawną przygodę.

 

Graj, jak zechcesz

Możesz grać w Valiant Hearts używając kontrolera Pro Nintendo Switch, kontrolerów Joy-Con lub w trybie dotykowym, aby zapewnić sobie pełną kontrolę. Wybierz ulubiony tryb sterowania.