Everdream Valley

 

Koniec szkoły - czas na wakacje! Spędzasz je u dziadków w Everdream Valley, na ich wyjątkowej farmie.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Wersja językowa lang
Data premiery 19.07.2024
Wydawca U&I Entertainment
 
 

Wymagania techniczne

Wydanie pudełkowe zawiera pełną wersję gry, dwa arkusze naklejek oraz mapę.

Cechy gry:

Farma pełna życia i uroków: To gospodarstwo wymaga Twojej troski. Mnóstwo tu owoców i warzyw do uprawy oraz bogata kolekcja zwierząt hodowlanych. Chroń i pielęgnuj rośliny, dbaj o zwierzęta i zbieraj zasoby, aby naprawiać i rozbudowywać swoją farmę. Eksploruj otwarty świat i tereny dookoła, aby odkryć przyczynę swoich magicznych nocnych snów.

Zbuduj raj dla zwierząt: Niewiele osób zakłóca spokój mieszkańcom Everdream Valley, dlatego zwierzęta są tutaj szczęśliwe. Krowy, świnki, kury, kaczki, alpaki, konie, owce, pszczoły, dziki, sroki, bobry, bizony, gęsi, jelenie, żaby, żuki, motyle, ważki, wilki, myszy, ślimaki, ryby i wiele więcej. Każde z nich ma unikalny wpływ na Twoją farmę.

Najlepsi puchaci przyjaciele: Przy Twoim boku zawsze czuwa pies. Wybierz spośród 10 ras i wytrenuj swojego pupila, aby pomagał Ci w wypasie, pilnowaniu zwierząt, szukaniu skarbów i innych zajęciach. Chcesz kota? Nie ma sprawy! Przekonaj go do siebie i może w zamian zrobi coś dla Ciebie. W sumie to zależy tylko od niego.

W nocy rodzi się magia: Nocą magia doliny nawiedza Twoje sny, w których wcielasz się w rozmaite zwierzęta, biorąc udział w różnych minigrach na farmie. Każda oferuje specjalne nagrody lub ma wpływ na życie na Twojej farmie następnego dnia.

Piaskownica pełna przygód: Twój letni czas w dolinie to nie tylko opieka nad farmą - atrakcji jest o wiele więcej! Spędzaj noce pod namiotem, buduj domki na drzewach, łap i kolekcjonuj owady, idź na ryby, zdobądź nowe ubrania, gotuj, rób zdjęcia, buduj meble lub szukaj skarbów. Każda przygoda oferuje coś w zamian, dzięki czemu Twoja farma ma szansę jeszcze bardziej rozkwitnąć.