Theatrhythm Final Bar Line

 

Podstawowa wersja gry Theatrhythm Final Bar Line jest wypełniona 385 starannie dobranymi utworami muzycznymi z całej serii FINAL FANTASY.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Muzyczne
Wersja językowa lang
Data premiery 16.02.2023
Wydawca Square Enix
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Podstawowa wersja gry Theatrhythm Final Bar Line jest wypełniona 385 starannie dobranymi utworami muzycznymi z całej serii FINAL FANTASY.

 

♪ Muzyka z serii FINAL FANTASY łączy się właśnie tutaj

Zawiera popularne utwory z łącznie 46 różnych gier, prezentując muzykę od FFI do FFXV w głównej serii, a także remake'i, spin-offy i różne płyty ze ścieżkami dźwiękowymi.

♪ Wczuj się w rytm `

Wciskaj przyciski w rytm muzyki, aby dopasować wyzwalacze poruszające się po ekranie na 3 różnych typach scen. Dzięki łatwemu do opanowania sterowaniu i czterem różnym ustawieniom trudności każdy może od razu wskoczyć do gry i dobrze się bawić.

♪ Multiplayer online dla maksymalnie 4 graczy

Przedstawiamy pełne zamieszania bitwy online, w których wszyscy bawią się razem! Pokrzyżuj plany innych graczy i sprytnie wykorzystaj swoje zdolności, aby odwrócić losy i sięgnąć po zwycięstwo.

Nie zapomnij wymienić ProfiCards po zakończeniu bitwy!

♪ Połącz partię swoich marzeń z 104 postaciami do wyboru.

Poznaj urocze wersje wielu klasycznych postaci i potworów z serii, podczas ekscytujących bitew RPG, które rozgrywają się obok rytmicznej akcji. Zbieraj i zasilaj swoją drużynę, aby pokonać kolejny etap.

♪ Ciesz się muzyką i wideo w wolnej chwili

Gra zawiera również tryby odtwarzacza muzycznego i wideo, które pozwalają usiąść wygodnie i cieszyć się zebranymi utworami i filmami bez akcji gry rytmicznej.