Just Dance 2025

 

Zaproś rodzinę i znajomych do tańca w Just Dance! Niezależnie od tego, czy zamierzacie się bawić, ćwiczyć, a może tworzyć wspomnienia z rodziną, w Just Dance 2025 Edition znajdzie się coś dla każdego – a także 40 nowych fantastycznych utworów.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Muzyczne
Wersja językowa lang
Data premiery 15.10.2024
Wydawca Ubisoft
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

40 NOWYCH FANTASTYCZNYCH UTWORÓW DLA KAŻDEGO

Just Dance 2025 Edition zawiera muzykę, która przypadnie do gustu każdemu, niezależnie od preferencji. Tańczcie do hitów ze szczytów list przebojów, klasyków, wiralowych kawałków i nie tylko, w tym:

– „yes, and?” Ariany Grande

– „Unstoppable” Sii

– „Poker Face” Lady Gagi

– „Basket Case” Green Day

– „Calabria 2007” Enur Ft. Natasja

 

ŁATWE LUB INTENSYWNE, WYBIERZ SWOJE WYZWANIE

Niezależnie od tego, czy gracie ze znajomymi, czy z rodziną, w grze znajdzie się choreografia dla każdego, od prostych ruchów po bardziej skomplikowane układy. Niektóre piosenki tańczy się różnie w zależności od wybranego trenera i poziomu trudności.

 

ZAWSZE JEST JAKIŚ POWÓD DO TAŃCA, PRZEZ CAŁY ROK*

Bierzcie udział w pojawiających się przez cały rok tematycznych wydarzeniach sezonowych przynoszących nowe i ekscytujące utwory, osobną ścieżkę postępu i nowe nagrody!

 

TRYB TENINGOWY DLA MIŁOŚNIKÓW FITNESSU

Stwórzcie własny układ ćwiczeń i trenujcie, bawiąc się w trybie treningu. Utrzymujcie motywację, śledząc spalone kalorie i czas spędzony na tańcu.

 

JEDNA PLATFORMA Z CAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ

Nieważne, czy wy i wasi znajomi posiadacie Just Dance 2023 Edition, Just Dance 2024 Edition, czy Just Dance 2025 Edition – wszystkie grające osoby są połączone na jednej platformie. Jeśli masz kilka edycji, całą zawartość znajdziesz w tym samym miejscu!

 

Chcecie, aby impreza trwała dalej? Subskrybujcie Just Dance+ z dostępem do setek utworów i specjalnych wydarzeń w grze.**

 

Tylko kod do pobrania. Niniejszy produkt nie zawiera karty z grą ani dysku. Wymagane są połączenie z internetem, konto Ubisoft i subskrypcja na odpowiedniej platformie (sprzedawane osobno).

Xbox Series X|S i PlayStation®5:

Wymagany jest smartfon ze śledzącą ruchy aplikacją Just Dance Controller – nie wymaga to żadnych dodatkowych akcesoriów!

*Dodatkowa zawartość będzie udostępniana stopniowo, przez ograniczony czas w okresie 12 miesięcy od premiery gry, wymagane jest pobieranie.

**Just Dance+ jest usługą streamingową w Just Dance 2023 Edition, Just Dance 2024 Edition oraz Just Dance 2025 Edition, która zapewnia dostęp do dodatkowych piosenek. Obowiązują postanowienia i warunki. Wymaga konta Ubisoft, konta na konsoli, stałego dostęp do internetu, a także uiszczenia opłaty i/lub aktywnej subskrypcji. Mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe i terytorialne.