The Escapists 2

 

Kultowa symulacja ucieczki z więzienia.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Logiczne
Wersja językowa lang
Data premiery 30.10.2018
Wydawca Sold Out
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Uciekaj z największych i najlepiej strzeżonych więzień: z wieloma piętrami, dachami, otworami wentylacyjnymi i podziemnymi tunelami. Będziesz musiał żyć według zasad narzuconych przez klawiszy, uczestniczyć w apelach, wykonywać pracę w więzieniu i przestrzegać ściśle określonych procedur; przez cały czas potajemnie przygotowując się do przedwczesnego wyjścia na wolność! Nie bój się ryzykować, gdyż tylko tak wyrwiesz się z najcięższych więzień na świecie. Twoje brawurowe ucieczki zabiorą cię od mroźnego fortu Tundra, poprzez pociąg pędzący przez pustynię, aż do ostatecznej granicy kosmosu!

 

Zwiej zewsząd i z kimkolwiek na Nintendo Switch™. Połącz siły z innym osadzonym w lokalnym trybie podzielonego ekranu dla dwóch graczy: weź kontroler Joy-Con w rękę, by dołączyć do gangu i wyrwać się razem lub pracować przeciwko sobie, by pokazać, kto jest najszybciej uciekającym skazanym.

 

 • Zespół od dawania drapaka
  Połącz siły z maksymalnie trzema przyjaciółmi, aby stworzyć najlepszą ekipę i opracować najdziksze ucieczki! Dzięki wspólnej pracy będziecie mogli planować jeszcze bardziej rozbudowane i odważne plany. Czujesz już zew konkurencji? Zanurz się w trybie versus i pokaż, że posiadasz umiejętności, aby wydostać się z więzienia szybciej niż Twoi znajomi. Jeśli wszystko inne zawiedzie, rozstrzygnij swoją wyższość na dziedzińcu, prowokując więzienną bijatykę!
 • Stwórz WŁASNEGO kajdaniarza
  Czas, aby twój więzień był naprawdę TWÓJ. Wybieraj spośród ogromnej liczby możliwych zmian wyglądu, aby Twoja postać była wyjątkowa. Ważne jest, by wyglądać stylowo podczas planowania ucieczki.
 • Wycraftuj ucieczkę
  Bycie w więzieniu zmusi cię do kreatywności i pracy z ograniczonymi narzędziami do twojej dyspozycji. Będziesz musiał łączyć przedmioty codziennego użytku, takie jak mydło i skarpetki, aby tworzyć nowe bronie i narzędzia, które pomogą ci osiągnąć cel. Ukradnij widelec z kafeterii, aby wykopać tunel w swojej celi i naklej plakat z czasopisma i taśmy klejącej, aby ukryć dowody na jego istnienie. Wkrótce dowiesz się, że taśma klejąca rozwiązuje (prawie) wszystko!
 • Przygotuj się do bitki
  The Escapists 2 wprowadza zupełnie nowy system walki, by każda więzienna bójka była bardziej ekscytująca i interaktywna. Będziesz musiał blokować i łączyć ataki w łańcuchy, jednocześnie omijając ciosy innych walczących, aby zdobyć przewagę w walce. Upewnij się, że najpierw odwiedziłeś siłownię i zbudowałeś mięśnie!
 • Nowe sposoby na nawianie
  W miarę, jak więzienia będą coraz cięższe, będziesz musiał wykazać się większą kreatywnością dzięki swoim planom ucieczki. Istnieje mnóstwo opcji, które ułatwią prawie każdą ucieczkę.

 

Cechy charakterystyczne gry:

 • 10 Więzień
 • Tryb dzielonego ekranu dla dwóch graczy w kooperacji lub trybie versus
 • Oba tryby również dla czterech graczy w trybie online drop-in/drop-out
 • Ponad 300 możliwości zmiany wyglądu skazańca
 • Wielopiętrowe więzienia