LEGO® Gwiezdne Wojny™: Saga Skywalkerów

 

Przeżyj ulubione momenty ze wszystkich dziewięciu filmów z sagi Gwiezdne Wojny jak nigdy wcześniej dzięki zupełnie nowej grze LEGO!

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Dla dzieci
Wersja językowa lang
Data premiery 05.04.2022
Wydawca Warner Bros.
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

LEGO® Gwiezdne Wojny™: Skywalker – saga to największa gra z serii LEGO® Gwiezdne Wojny™, zawierająca sceny ze wszystkich 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwanej konkluzji serii: Gwiezdne Wojny™: Skywalker. Odrodzenie. Poprowadź setki postaci i pojazdów w swojej własnej podróży przez galaktykę. Wraz z przyjaciółmi i rodziną zacznijcie przygodę od Mrocznego Widma, lub przejdźcie do oryginalnej trylogii z Nową Nadzieją. Możecie też od razu rozpocząć swoją zabawę od Ostatniego Jedi lub Skywalker. Odrodzenie, oba tytuły po raz pierwszy w serii gier LEGO®! Od pustyni Geonosis, po bagna Dagobah i śnieżne przestrzenie bazy Starkiller – gracze będą mieli moc odwiedzania wszystkich planet, kiedy chcą i w jakiej kolejności chcą. Cała galaktyka czeka na odkrycie i zabawę!

 

LEGO® Gwiezdne Wojny™: Skywalker – saga oznacza dla nas powrót do franczyzy, która rozpoczęła serię gier LEGO®. Gra podaruje fanom zupełnie nowe doświadczenie LEGO® Gwiezdne Wojny™ z kompletnie swobodną eksploracją galaktyki”, powiedział Tom Stone, Dyrektor Zarządzania z TT Games. „To była niezmierna przyjemność być częścią zespołu podczas premiery oryginalnej gry LEGO® Gwiezdne Wojny™. Czuję tę samą ekscytację, ruszając tę serię dalej, pomagając stworzyć jej nową erę.”

 

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga zawiera najszerszy wybór postaci w serii LEGO® Gwiezdne Wojny™, w tym największe legendy z każdej ery sagi rodu Skywalker. Możesz grać przeciwko siłom zła między innymi jako Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8 i cały zastęp innych bohaterów, bądź dołączyć do ciemnej strony Mocy jako Darth Vader, Imperator Palpatine, Kylo Ren i inni. Najsłynniejsze pojazdy z całej galaktyki również będą dostępne na zawołanie! Wskocz w nadświetlną w Sokole Millennium, by uciec imperialnym statkom, walcz z TIE fighterami Nowego Porządku na pokładzie X-Winga Rebelii, albo ścigaj się na Tatooine!

 

“Z okazji końca filmowej sagi chcielibyśmy podarować fanom ostateczną grę w uniwersum Gwiezdnych Wojen, z humorem i urokiem LEGO®”, powiedział Douglas Reilly, wiceprezes Lucasfilm Games. “LEGOÒ Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga ożywi znane i nieznane przygody w jednej epickiej kulminacji wszystkich dziewięciu filmów sagi, świętując koniec tego rozdziału w Gwiezdnych Wojnach.”

 

“Jesteśmy podekscytowani możliwością kontynuacji 20-letniej spuścizny LEGO® Gwiezdne Wojny™ za pomocą zupełnie nowej gry, w której dzieci i ich rodziny mogą połączyć siły, by eksplorować wspólnie galaktykę”, powiedział Sean McEvoy, wiceprezes w Digital Games, The LEGO Group. “LEGOÒ Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga zawiera ogromną ilość zawartości i stanowi świetne wprowadzenie do świata Gwiezdnych Wojen, oferując przystępną dla osób w każdym wieku zabawę i niezapomnianą rozgrywkę, z których znana jest seria gier LEGO®”.

 

Seria LEGO® Gwiezdne Wojny™ bawi pokolenia graczy na całym świecie, do tej pory sprzedając się w ponad 50 milionach sztuk.

Przeczytaj więcej o LEGO® Games na stronie https://legogames.cenega.pl/.