Bluey: The Videogame

 

Dołączcie do wspólnej zabawy z Blue i jej rodzinką w Bluey: The Videogame!

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Dla dzieci
Wersja językowa lang
Data premiery 17.11.2023
Wydawca U&I Entertainment
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Dołączcie do wspólnej zabawy z Blue i jej rodzinką w Bluey: The Videogame! Poznajcie zupełnie nową historię, której akcja toczy się w 4 interaktywnych przygodach. Pierwszy raz możecie zwiedzić kultowe lokacje takie jak Dom Heeler, place zabaw, strumyk i dodatkową lokację plażową. Weźcie udział w swoich ulubionych zabawach z serialu – Niespadajce, Gonitwie Skrzekoptaka i wielu innych! 

 

Na tym frajda się nie kończy! Ta gra nie będzie trudna i zapewni mnóstwo zabawy. Doświadczcie wszystkiego co najlepsze w świecie Blue dzięki lokalnemu trybowi wieloosobowemu,
który umożliwia grę ze znajomymi i rodziną w trybie fabularnym i grze swobodnej! Odnajdujcie przedmioty do swojej książki z naklejkami, odblokowujcie ubrania i odkrywajcie sekrety
oraz ukryte odniesienia do serialu w każdej lokacji. Odtwórzcie kultowe sceny i stwórzcie swoje własne przygody i zabawy inspirowane Blue.

 

Cechy gry:

 

  • Pora na grę: grajcie jako Blue i jej rodzina: Chilli, Bingo i Bandit.
  • Tryb kooperacyjny: dołączcie do wspólnej zabawy z rodziną i znajomymi w różnorodnych, ekscytujących zabawach i wyzwaniach.
  • Eksplorujcie: odtwórzcie kultowe chwile z serialu i dajcie się porwać światu Blue.