Zombie Army 4: Dead War

 

Hordy Hitlera powrócą po więcej w nowej, mrożącej krew w żyłach strzelaninie Zombie Army 4: Dead War.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 26.04.2022
Wydawca Sold Out
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Zawiera całą zawartość Przepustki Sezonowej Jeden (Season Pass One) ZA DARMO:

 

3 Dodatkowe Poziomy, 4 Zestawy Postaci, 9 Zestawów Broni, 5 Zestawów Skórek Broni, 4 Zestawy Ubrań Postaci

 

Hordy Hitlera powrócą po więcej w nowej, mrożącej krew w żyłach strzelaninie Zombie Army 4: Dead War. Czekają na Ciebie wstrętni okultystyczni wrogowie, epicki arsenał i wstrząsająca nowa kampania dla 1-4 graczy, dziejąca się w Europie z lat 40. XX wieku, w której Twoim zadanie będzie uratowanie ludzkości przed nieumarłym Armagedonem.

 

Ruch oporu pokonał Zombie Hitlera i wtrącił go do Piekła - ale umarli powstają ponownie z jeszcze większym głodem niż wcześniej!

 

Kontynuuj alternatywną historię Zombie Army Trilogy na nowych poziomach i odkryj złowrogi plan, który prowadzi Brygadę Ocalałych przez Włochy!

 

Walcz z siłami ciemności w zalanych trupami kanałach, przetrwaj Zombie Zoo i udaj się w podróż do mrocznych i przerażających miejsc, z których nikomu nie udało się wrócić żywym.

 

Wielokrotnie nagradzana rozgrywka

Poznaj definiującą gatunek balistykę, z której Rebellion zasłynął w serii Sniper Elite i wykorzystaj ją w walce z grasującymi hordami potępionych!

 

Ulepszone kamery do zabijania i rozczłonkowywania

Zabójcza kamera X-Ray powraca! Oglądaj w obrzydliwie wspaniałym zwolnionym tempie, jak kule, bomby i inne przedmioty roztrzaskują kości i masakrują organy na rentgenie kamery pośmiertnej. Podziwiaj, jak twoje pociski odrywają zgniłe kończyny i drżą, kiedy trupów WCIĄŻ PRZYBYWA!

 

Modyfikacje i rozwój

Wraz z progresem zbuduj pogromcę, który Ci odpowiada. Zabujaj ze stylem, gdy odblokujesz nowe stroje, emocje i kpiny dla swojej postaci. Oglądaj w obrzydliwie wspaniałym zwolnionym tempie, jak kule, bomby i inne miażdżą kości i organy na rentgenie kamery pośmiertnej.

 

Zabójcza walka wręcz

Kiedy otaczają cię umarli, walcz z nimi za pomocą ulepszonej walki wręcz! Przedzieraj się przez tłumy, rozwalaj głowy i likwiduj żywe trupy za pomocą zdecydowanych ciosów!

 

Epicka broń

Okiełznaj moc ognia i błyskawic, aby ulepszyć swoją broń przy stole warsztatowym i stworzyć własne niszczyciele piekła! Karabin szturmowy, który strzela błyskawicami? Pistolet z płonącym bagnetem? Wszystko jest możliwe w ostatnim starciu ludzkości!

 

Potworne tłumy

Stań do walki z legionami upiornych grabieżców, potężnymi opancerzonymi elitami, przerażającymi demonami cienia, wybuchowymi generałami-samobójcami i mnóstwem innych niespodzianek! Kiedy spojrzysz w mięsistą lufę ZOMBIE CZOŁGU, będziesz żałował, że nie zostałeś w domu!