SpongeBob: Krusty Cook-Off - Extra Krusty Edition

 

SpongeBob: Krusty Cook-Off - Extra Krusty Edition to pakiet zawierający oryginalną grę wraz z całkowicie nowym, dotychczas płatnym DLC New Kelp City oraz 4 bonusowe kostiumy!

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 24.02.2023
Wydawca U&I Entertainment
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

SpongeBob: Krusty Cook-Off - Extra Krusty Edition to pakiet zawierający oryginalną grę wraz z całkowicie nowym, dotychczas płatnym DLC New Kelp City oraz 4 bonusowe kostiumy! Każda edycja fizyczna zawiera również ekskluzywny plakat, do wyczerpania nakładu!

 

Dołącz do SpongeBoba Kanciastoportego w przezabawnej przygodzie kulinarnej w restauracjach i kuchniach Bikini Dolnego! Kiedy Pan Krab zdaje sobie sprawę, że więcej pieniędzy można zarobić w biznesie fast-foodowym, skąpi grosza i zaczyna rozbudowywać swoje restauracyjne imperium, zaczynając od stoiska śniadaniowego przed domem SpongeBoba... a kto lepiej pomoże mu je prowadzić niż sam Kanciastoporty?

 

Stwórz własną kuchnię Bikini Dolnego, udekoruj i dostosuj swoją restaurację, i przygotuj się do serwowania pysznego jedzenia dla swoich gości! W tej szybkiej grze kulinarnej wystaw na próbę swoje umiejętności zarządzania czasem i przeżyj szaloną akcję gotowania w uniwersum SpongeBoba. Rozpal grill i przygotuj się do gotowania!

 

Cechy gry:

 

  • Wszystkie nowe DLC: Zabierz się za gotowanie i pochwal się swoimi umiejętnościami za grillem, dostarczając pyszne dania i pokonując złoczyńców z E.V.I.L w 5 nowych restauracjach Super Powered! Fizyczna edycja zawiera również Costume Pack 1 DLC z 4 bonusowymi kostiumami, a także ekskluzywny plakat! Wszystkie DLC zostaną dołączone do kartridża!
  • Zabawa i szybkie gotowanie: Gotuj i serwuj pyszne jedzenie, w tym Krabby Patties, naleśniki, BBQ i nie tylko! Zasiądź za grillem jako SpongeBob Kanciastoporty, aby zapewnić szybką obsługę mieszkańcom Bikini Dolnego. Będziesz obsługiwać mnóstwo znajomych twarzy, takich jak Patryk Rozgwiazda, Sandy Pysia, Skalmar i wiele innych! Zadbaj o zadowolenie klientów i nagradzaj się napiwkami, polubieniami i ekscytującymi bonusami! Zacznij jako młodszy kucharz i trenuj, aby stać się jednym z najlepszych szefów fast-foodu w Bikini Dolnego!
  • Ulepszaj i dekoruj: Wybierz nowe meble, dekoracje i inne elementy, aby dodać swój osobisty akcent do restauracji SpongeBoba. Ulepszaj sprzęt kuchenny, aby szybko gotować jedzenie i zapewnić szybszą obsługę klientom. Zacznij od podstawowego projektu restauracji i rozbuduj swoją kuchnię tak, aby nadawała się dla doświadczonego szefa kuchni!
  • Zbieraj i dostosowuj: Odblokuj swoje ulubione postacie ze SpongeBob SquarePants i ubierz je w niesamowite stroje inspirowane serialem! Stwórz własnego awatara do gry i współdziałaj z przebranymi postaciami podczas zwiedzania Bikini Dolnego.
  • Przezabawna fabuła: Poznaj zupełnie nową i ekskluzywną historię SpongeBob SquarePants, w której występują SpongeBob, Pan Krab, Skalmar, Sandy i Patryk. Rozegraj przezabawną fabułę w miarę postępów w grze i odblokowywania nowych poziomów.