Jump Force Deluxe Edition

 

Najwięksi bohaterowie japońskiej mangi i anime łączą siły, aby uratować ziemię!

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 28.08.2020
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Deluxe Editon zawiera wszystkie postacie z Character's Pass 1.

 

Najwięksi bohaterowie i złoczyńcy wszech czasów spotkali się aby uczcić 50 lecie najbardziej wpływowego na świecie magazynu o tematyce manga -  Weekly Shōnen Jump.

 

Dzięki zawarciu w grze najpopularniejszych i najbardziej klasycznych tytułów manga i anime na świecie, w tym DRAGON BALL Z, ONE PIECE, NARUTO i wielu innych, gracze będą mogli stworzyć swój trzyosobowy zespół bohaterów i stanąć z nim do bitwy na arenach zlokalizowanych na tle najbardziej znanych miejsc na całym świecie, takich jak Times Square w Nowym Jorku czy góra Matterhorn w Alpach. Wykorzystując silnik Unreal 4, JUMP FORCE po raz pierwszy przedstawi tych tytanów japońskiej popkultury w niezwykle realistycznych detalach.

 

Linia, która oddziela nasz ziemski świat od świata JUMP uległa zatarciu, siły zła przeniosły się do realnego świata, aby rządzić ludzkością. Najwięksi bohaterowie znani z mangi i anime, tacy jak Goku, Luffy, Naruto, a także wielu innych, którzy jeszcze nie zostali ujawnieni, muszą połączyć siły, aby zatriumfować nad siłami zła przybywającymi ze świata JUMP.