News - Cenega prezentuje strefę i najważniejsze atrakcje na T-Mobile Warsaw Games Week 2016

Wszystkich fanów gier wideo gorąco zapraszamy do Warszawy w dniach 13 - 16 października na drugą edycję T-Mobile Warsaw Games Week. Dzięki współpracy z naszymi partnerami, będziemy mieli przyjemność zaprezentować kilkanaście tytułów od 8 światowych wydawców. Większość z nich to tytuły, w które będzie można samemu zagrać przed premierą. Szczegółowe informacje na temat gier poszczególnych wydawców oraz wizualizację naszej strefy można znaleźć w załączniku.

Nasza strefa licząca ponad 1000 m2 i 100 stanowisk do grania zapewni graczom nie lada okazję do zapoznania się z kilkunastoma tytułami. Są to:

 

· Dishonored 2 - prezentacja kinowa

· Final Fantasy XV - przedpremierowa, grywalna wersja gry

· Hitman - grywalna wersja najnowszego epizodu "Colorado"

· Mafia III - grywalna wersja gry

· NBA 2K17 - grywalna wersja gry

· LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - grywalna wersja w Strefie LEGO (część Strefy Junior)

· LEGO Worlds - przedpremierowa, grywalna wersja gry w Strefie LEGO (część Strefy Junior)

· Resident Evil VII: Biohazard na PlayStation VR - przedpremierowa, grywalna wersja gry

· Rise of the Tomb Raider 20. Rocznica serii - grywalna wersja gry

· Sniper Elite 4 - przedpremierowa, grywalna wersja gry

· Tekken 7 - przedpremierowa, grywalna wersja gry

· Warhammer 40 000: Dawn of War III - przedpremierowa, grywalna wersja gry

· WWE 2K17 - grywalna wersja gry

 

W poszczególne dni w naszej strefie odbywać się będą liczne atrakcje, m.in.:


Czwartek


· Resident Evil 7 - prezentacja na scenie z okazji premiery PlayStation VR

· Tekken 7 - eliminacje do turnieju

· Konkursy na scenie


Piątek


· Spotkanie ze znanym Youtuberem Patrykiem „ROJO" Rojewskim na scenie

· NBA 2K17 - występ raperów Dwa Sławy x Mielzky z utworem „Sie Gra, Sie Ma"

· NBA 2K17 - pokaz zespołu Cheerleaders Gdynia

· QLOC - „Nieustraszeni pogromcy błędów i niepoprawni marzyciele, czyli o karierze w branży gier wideo.

· Tekken 7 - eliminacje do turnieju

· Konkursy na scenie


Sobota

 

· Good Loot & PlayStatsion Plus Cosplay 2016

· WWE 2K17 - spotkanie z Robertem „Hardkorowym Koksem" Burneiką oraz modelkami Olą Ciupą i Pauliną Tumal

· Sniper Elite 4 - prezentacja na żywo gry na scenie, przeprowadzona przez przedstawiciela światowego wydawcy gry

· NBA 2K17 - pokaz zespołu Cheerleaders Gdynia

· Tekken 7 - eliminacje do turnieju

· Konkursy na scenie


Niedziela


· Finały turnieju Tekkena 7

· NBA 2K17 - pokaz zespołu Cheerleaders Gdynia

· Muve.pl - rozstrzygnięcie konkursu z PlayStation VR

· QLOC - „Nieustraszeni pogromcy błędów i niepoprawni marzyciele, czyli o karierze w branży gier wideo.

· Konkursy na scenie

 

Eliminacje do turnieju Tekken 7 odbywać będą się każdego dnia w strefie ze stanowiskami gry, a zwycięzcy tych eliminacji otrzymają darmowe wejściówki na niedzielę. Zapisy odbywają się na miejscu, decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/197674753990836/. Informacje o konkursie Good Loot & PlayStatsion Plus Cosplay 2016 dostępne są a stronie http://warsawgamesweek.pl/cosplay/

 

Zapraszamy także na stoisko muve.pl, które szykuje dla Was prawdziwe królestwo gier. Przybijcie piątkę z ich ekipą i sprawdźcie atrakcje, które dla Was przygotowują - specjalne promocje, ekskluzywne gadżety z Waszych ulubionych gier, planszówki, karcianki oraz konkursy z nagrodami. Wśród nagród do wygrania - PlayStation VR!

 

Na stoisku muve.pl, będzie także można nabyć najnowsze ubrania i akcesoria marki Gool Loot, które oficjalnie zadebiutują właśnie na T-Mobile Warsaw Games Week - będą to wysokiej jakości produkty ze świata Pokemon oraz przygotowane specjalnie z myślą o Good Loot gadżety i ubrania z gry Mafiia III oraz uniwersum Star Wars!

 

W naszej strefie obecna także będzie firma QLOC S.A. Podczas Warsaw Games Week na stoisku QLOC będzie można poznać na żywo tajniki pracy grafika, spotkać się z artystami i twórcami studia oraz wypróbować grę VR: Super Virtual Intruder 2000, która została stworzona przez jeden z zespołów QLOC na tegorocznym Slavic Game Jamie. Odważni będą mogli też przekonać się na własnej skórze, na czym tak naprawdę polega praca testera gier.


Partnerami technologicznymi strefy Cenega są firmy Hyperbook, iiyama oraz Steel Series!


Hyperbook to polska marka produkująca najmocniejsze laptopy dla graczy, na stoisku Cenega będzie można przetestować najnowsze modele np. Hyperbook SL502VR z najnowszą grafiką NVIDIA GTX 1060, i GTX 1070, oraz najmocniejsze modele Hyperbook X77VR z desktopową kartą GTX 1080. Na miejscu będzie również strefa Hyperbook gdzie zaprezentujemy najszybszego laptopa na świecie Hyperbook GTR87VR 4K SLI z dwiema desktopowymi kartami GTX 1080 oraz Desktopowym procesorem I7-6700K, również nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania związane z naszym sprzętem. Dodatkowo będziemy rozdawali kody rabatowe, gadżety firmowe Hyperbook - ZAPRASZAMY.


Iiyama dostarcza do strefy moniotry G-MASTER z klanu Black Hawk


SteelSeries jest czołowym producentem sprzętu dla graczy i zawodników e-sportowych, którego oferta obejmuje m.in. zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy, podkładki oraz oprogramowanie. Od momentu założenia spółki w 2001 r., SteelSeries pozostaje liderem na rynku profesjonalnego sprzętu do grania, dzięki nieustannemu rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz tworzeniu produktów we współpracy z czołowymi graczami. Więcej informacji o firmie można znaleźć na http://SteelSeries.com


INFORMACJE O GRUPIE CENEGA

 

Grupa Cenega jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w sektorze gier komputerowych w Europie środkowo-wschodniej. Jako jedyna firma z regionu oferuje usługi dystrybucyjne w więcej niż jednym kraju. Zakres działalności obejmuje tłumaczenie, promowanie i wprowadzanie na rynek gier na komputery osobiste (PC) oraz konsole Sony PlayStation4 (PS4), Sony PlayStation3 (PS3),  Sony PlayStation2 (PS2), Sony PlayStation Portable (PSP), Sony PlayStation Vita,Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox 360, Nintendo DS, Nintendo Wii na 4 rynkach: Czechy, Polska, Słowacja, Węgry. W chwili obecnej Cenega wydaje gry komputerowe w kooperacji z 1C Company, Bethesda Software, Capcom Interactive, Koch Media, NAMCO BANDAI Games, Paradox Interactive, Square Enix, Take 2 Interactive, Warner Bros. W katalogu wydawniczym Cenega znajdują się takie szlagiery, jak Borderlands, The Elder Scrolls V: Skyrim, Cywilizacja V, Batman Arkham City oraz serie Fallout, Grand Theft Auto, Hitman, King's Bounty, Max Payne, Twierdza, Tomb Raider i UFO.  Więcej informacji o grupie można znaleźć pod adresem www.cenega.com, a o poszczególnych tytułach na www.cenega.pl05.10.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły