News - Za tydzień premiera gry Two Point Hospital na konsole

Warszawa, 18.02.2020Cenega, oficjalny partner firmy SEGA® Europe Ltd, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością przypomina, że za tydzień, 25 lutego, w sprzedaży pojawi się ekonomiczna gra strategiczna, pt. Two Point Hospital. Tytuł, który w wydaniu na komputery osobiste osiągnął niezwykły sukces, ukaże się na konsole PlayStation®4, Microsoft Xbox® One oraz Nintendo™ Switch w polskiej (napisy) wersji językowej.

 

Zobacz zwiastun z polskimi napisami tutaj: https://youtu.be/0FtgqPzr-WI

 

W nietypowym i niezwykle interesującym świecie Two Point Hospital, gracz jako ordynator szpitala, musi stawić czoła wielu codziennym i trudnym sytuacjom, a także podejmować się różnych wyzwań. Weryfikacji zostaną poddane rożne umiejętności gracza: będzie musiał sprawdzić się w budowaniu i planowaniu przestrzeni, sprawnym leczeniu oraz nieustannym doskonaleniu placówek. A to wszystko w najdziwniejszych możliwych warunkach. Prowadzenie imperium medycznego może być – w niektórych przypadkach wręcz dosłownie – śmierdzącą robotą. Żeby zdobyć przewagę nad konkurencją w hrabstwie Two Point ważne jest, by zapewnić swoim pracownikom możliwość rozwoju oraz umiejętnie radzić sobie z różnymi cechami ich charakteru. I nie martw się, jeśli nie uda ci się uratować każdego pacjenta: dozorcy – pogromcy duchów są gotowi do pomocy!

 

Od udanej premiery gry na komputery osobiste, Two Point Hospital zostało wzbogacone o szereg ulepszeń oraz aktualizacji, dzięki wielu przydatnym komentarzom i opiniom społeczności. Wiele nowych funkcji w grze, takich jak Projektant Wnętrz, opcja kopiowania pomieszczeń czy personalizacja pracowników, będzie zawartych w wydaniu gry na konsole. Gracze otrzymają również niedawno dodane rozszerzenia fabularne: obejmą władze w szpitalach śnieżnego regionu w rozszerzeniu „Wielkastopa” czy zbudują nowe placówki opieki zdrowotnej w tropikach dzięki dodatkowi „Wyspa Pebberley”. Gra Two Point Hospital zostanie całkowicie przebudowana pod wersje konsolowe, aby dostarczyć najlepsze doświadczenia oraz możliwość wygodnej gry, zarówno z kontrolerem w dłoniach jak i w drodze, dzięki wersji na Nintendo Switch.18.02.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły